Шоссейник Haibike по спеццене

Модератор: chao

  • Объявления

Шоссейник Haibike по спеццене

Сообщение VELOMODA » 08 июн 2014 16:14

Качественный истинно немецкий шоссейный велосипед с яркой красной расцветкой. Очень приятная акционная цена — вовсе не основное преимущество этого прекрасного велосипеда. Главное его достоинство — это сбалансированная навеска, сочетающая как умеренную экономию, так и традиционное качество настоящих скоростных надежных шоссейных байков. Так, колеса собраны на крепких и легких двойных ободьях Ryde DP18, а 24-скоростная трансмиссия Claris безусловно порадует традиционным великолепным качеством работы, безусловно свойственным деталям Shimano.
Цена в рознице -9500грн., отдаю за 7500грн.
Изображение
Аватара пользователя
VELOMODA
Активный участник
 
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 23 май 2013 22:44
Откуда: Донецк
ICQ: 0

Объявления

Re: Шоссейник Haibike по спеццене

Сообщение Veli_com_ua » 08 июн 2014 17:03

давненько не видел трипла на шоссерах - выглядит дико. ну и продавцу подсказочка бывают ссылки, названия моделей, описания состояния и живые фото)
Аватара пользователя
Veli_com_ua
Старожил
 
Сообщения: 1007
Зарегистрирован: 15 май 2013 09:52
ICQ: 0

Объявления

Re: Шоссейник Haibike по спеццене

Сообщение Witcher » 08 июн 2014 19:20

Достойный уважающий себя шоссейник не будет покупать подобный товар,зачем выкладывать подобный шерпотреп... :evil:
Witcher
Старожил
 
Сообщения: 435
Зарегистрирован: 12 июл 2013 11:27
Откуда: Днепропетровск Ж/М Северный
ICQ: 0

Объявления

Re: Шоссейник Haibike по спеццене

Сообщение Veli_com_ua » 08 июн 2014 20:07

Witcher писал(а):зачем выкладывать подобный шИрпотреп

ну вот чего ты так, я про практически такой (на порядок лучший) статью недавно писал, велики как велики. это лучше чем мтб иной раз - не так ли)
будь он новый да за 6-6.5к - цены бы не было как для форумного объявления
Аватара пользователя
Veli_com_ua
Старожил
 
Сообщения: 1007
Зарегистрирован: 15 май 2013 09:52
ICQ: 0

Объявления

Re: Шоссейник Haibike по спеццене

Сообщение GIANTman » 08 июн 2014 21:23

О це так диво - шоЦер об триплі!
До речі: коли я мав МТБ вагою під 16 кг, то на маленкій зірочці рухався тільки одного разу - коли купував ровер у магазині, а більш николи!
То мабуть шось середне між шоЦером та МТБ? Мабудь для неособливо впевнених в собі їздоков?
Декілька слів на захист товару: геометрія в нього доволі цікава - бач якій слоппінг та задній трикутник?
Все хотят знать на чём я? Я - на велосипеде. Шевелю жопой по 6 часов в день. А ты на чём? Л. Армстронг
GIANTman
Старожил
 
Сообщения: 1513
Зарегистрирован: 07 фев 2013 23:17
Откуда: Днепропетровск
ICQ: 0

Объявления

Re: Шоссейник Haibike по спеццене

Сообщение Witcher » 09 июн 2014 15:56

GIANTman писал(а):О це так диво - шоЦер об триплі!
До речі: коли я мав МТБ вагою під 16 кг, то на маленкій зірочці рухався тільки одного разу - коли купував ровер у магазині, а більш николи!
То мабуть шось середне між шоЦером та МТБ? Мабудь для неособливо впевнених в собі їздоков?
Декілька слів на захист товару: геометрія в нього доволі цікава - бач якій слоппінг та задній трикутник?


Напевно хтось зі мною не погодиться,але все ж таки до чого викладувати м'яко говорячи товар який має незрозумілу ціну та обвіс,начального рівня,якщо можна за ту ж ціну при деякому бажанні бути щасливим обладачем шосейного лісапеду з більш цікавим обвісом.
Для поіздок за пивом у сусідне село мабуть згодиться,та й окрас нічого.
Геометрія цікава,мабуть десь запозичена,але треба ж на нього сісти щоб зрозуміти, те чи не те...
Я у даний час маю MTB вагою понад 15 кг,так кожний раз коли юзаю його,пам'ятаю що дома на мене чекає мій шосер,і на душі становиться тепло та затишно,це мабуть любов... :?

P.S А взагалі у кожного своя правда
Witcher
Старожил
 
Сообщения: 435
Зарегистрирован: 12 июл 2013 11:27
Откуда: Днепропетровск Ж/М Северный
ICQ: 0

Объявления

Re: Шоссейник Haibike по спеццене

Сообщение GIANTman » 09 июн 2014 16:16

Га! Як чітко довів свою думку! Зрозумило, що це велобізнес, кожен намагається продати те, що він має.
Але мені також не подобається коли продавці іноді забувають головний принцип торгівлі - задоволення потреб споживача. Якщо досвіду ще більше - то можна створити таку потребу, а потім іі задовільнити.
А тут, навпевне, виглядає так: "воно в мене є, тож купуй!"
Ні, взагалі то я розумію, що на кожен товар є свій покупець, але шось мені дуже важко уявити портрет покупця саме цього товару!
Нажаль, я доволі не рідко помічаю, що всі техніки продаж велосипедів у нас в країні будуються лише на вмінні впарювати товар, максимум на що здатна більша кількість продавців, так це на питання: "Ви де плануєте більш кататися: по асфальту та дихати вихлопними газами авто, чи по грунтовим стежинам на природі?"
(де у вопросі вже міститься відповідь)
Все хотят знать на чём я? Я - на велосипеде. Шевелю жопой по 6 часов в день. А ты на чём? Л. Армстронг
GIANTman
Старожил
 
Сообщения: 1513
Зарегистрирован: 07 фев 2013 23:17
Откуда: Днепропетровск
ICQ: 0

Объявления



  • Объявления

Вернуться в Велосипеды, рамы, вилки

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2