Продам KROSS 23 ВЕЛОСИПЕД HEXAGON 5.0 29" M

Модератор: chao

  • Объявления

Продам KROSS 23 ВЕЛОСИПЕД HEXAGON 5.0 29" M

Сообщение Ninysuk Taras » 18 мар 2024 08:51

Продам KROSS 23 ВЕЛОСИПЕД HEXAGON 5.0 29" M все через те, що повинен погасити кредит від МоноБанку. Оператори визвонюють і замахують, а винен всього 3000 грн. Забув на карті 100 грн і накапали проценти, принципово не хотів платити а тепер замахали настільки, що от велик продаю. Купував новий за 24 600. Продаю майже в ідеальному стані за 13 999 грн. Кого цікавить - пишіть у телеграм @nextbikeua відповім на усі питання.
Ninysuk Taras
Новичок
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 18 мар 2024 08:47
Город: Kyiv
ICQ: 0
Велосипед: B-Mix

Объявления

Re: Продам KROSS 23 ВЕЛОСИПЕД HEXAGON 5.0 29" M

Сообщение NorkaShuba » 18 мар 2024 08:56

Ну от скажіть ви розум маєте? Чому так безвідповідально поставились до того, щоб закрити ці нещасні 100 грн. Я декілька разів брала кредит у всіх МФО України - https://kredyt-pid-kredyt.com.ua/vsi-mfo/ але ніяких проблем ніколи не виникало, бо дуже відповідально ставлюсь до таких штук. А ви взяли і лишили 100 грн, навіщо? Тепер продаєте велосипед. Ви фінансово неграмотні, бо треба розуміти причини і наслідки, коли берете позику. Це чиїсь гроші і цей хтось завжди хотітиме їх собі повернути, бо тому що такий закон грошового обігу.
NorkaShuba
Новичок
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 18 мар 2024 08:54
ICQ: 0
Велосипед: Україна

Объявления

Re: Продам KROSS 23 ВЕЛОСИПЕД HEXAGON 5.0 29" M

Сообщение Ninysuk Taras » 18 мар 2024 08:57

NorkaShuba писал(а):Ну от скажіть ви розум маєте? Чому так безвідповідально поставились до того, щоб закрити ці нещасні 100 грн. Я декілька разів брала кредит у всіх МФО України - https://kredyt-pid-kredyt.com.ua/vsi-mfo/ але ніяких проблем ніколи не виникало, бо дуже відповідально ставлюсь до таких штук. А ви взяли і лишили 100 грн, навіщо? Тепер продаєте велосипед. Ви фінансово неграмотні, бо треба розуміти причини і наслідки, коли берете позику. Це чиїсь гроші і цей хтось завжди хотітиме їх собі повернути, бо тому що такий закон грошового обігу.


А чому ви мене ображаєте? Це мої справи, що кому і коли я плачу. Не хотів платити то і не платив, зараз порозумнішав.
Ninysuk Taras
Новичок
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 18 мар 2024 08:47
Город: Kyiv
ICQ: 0
Велосипед: B-Mix

Объявления

Re: Продам KROSS 23 ВЕЛОСИПЕД HEXAGON 5.0 29" M

Сообщение NorkaShuba » 18 мар 2024 08:58

Ninysuk Taras писал(а):
NorkaShuba писал(а):Ну от скажіть ви розум маєте? Чому так безвідповідально поставились до того, щоб закрити ці нещасні 100 грн. Я декілька разів брала кредит у всіх МФО України - https://kredyt-pid-kredyt.com.ua/vsi-mfo/ але ніяких проблем ніколи не виникало, бо дуже відповідально ставлюсь до таких штук. А ви взяли і лишили 100 грн, навіщо? Тепер продаєте велосипед. Ви фінансово неграмотні, бо треба розуміти причини і наслідки, коли берете позику. Це чиїсь гроші і цей хтось завжди хотітиме їх собі повернути, бо тому що такий закон грошового обігу.


А чому ви мене ображаєте? Це мої справи, що кому і коли я плачу. Не хотів платити то і не платив, зараз порозумнішав.


Скоріше треба було розумнішати, а не коли зі 100 грн набігло 3000
NorkaShuba
Новичок
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 18 мар 2024 08:54
ICQ: 0
Велосипед: Україна

Объявления

Re: Продам KROSS 23 ВЕЛОСИПЕД HEXAGON 5.0 29" M

Сообщение Ninysuk Taras » 18 мар 2024 08:58

NorkaShuba писал(а):
Ninysuk Taras писал(а):
NorkaShuba писал(а):Ну от скажіть ви розум маєте? Чому так безвідповідально поставились до того, щоб закрити ці нещасні 100 грн. Я декілька разів брала кредит у всіх МФО України - https://kredyt-pid-kredyt.com.ua/vsi-mfo/ але ніяких проблем ніколи не виникало, бо дуже відповідально ставлюсь до таких штук. А ви взяли і лишили 100 грн, навіщо? Тепер продаєте велосипед. Ви фінансово неграмотні, бо треба розуміти причини і наслідки, коли берете позику. Це чиїсь гроші і цей хтось завжди хотітиме їх собі повернути, бо тому що такий закон грошового обігу.


А чому ви мене ображаєте? Це мої справи, що кому і коли я плачу. Не хотів платити то і не платив, зараз порозумнішав.


Скоріше треба було розумнішати, а не коли зі 100 грн набігло 3000


Скоріше таких мудрих порадниць, як ви в мене не було. Самі берете кредити де попало і ще й іншим це радите
Ninysuk Taras
Новичок
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 18 мар 2024 08:47
Город: Kyiv
ICQ: 0
Велосипед: B-Mix

Объявления



  • Объявления

Вернуться в Продам (шоссе)

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5