Центр відпочинку для дітей

Обсуждение работы форума, клуба и пр.

Модератор: chao

  • Объявления

Центр відпочинку для дітей

Сообщение Sultan » 30 мар 2024 21:03

Порадьте, будь ласка, який дитячий розважальний центр в Києві обрати для святкування дня народження для моєї доньки? Шукаю щось особливе та захопливе, де діти зможуть не лише розважитися, але й навчитися чогось цікавого.
Аватара пользователя
Sultan
Местный
 
Сообщения: 178
Зарегистрирован: 25 янв 2019 21:30
ICQ: 0
Велосипед: Ardis

Объявления

Re: Центр відпочинку для дітей

Сообщение ladda » 31 мар 2024 11:00

Я нещодавно відвідав з моєю родиною один чудовий дитячий розважальний центр в Києві, який, я впевнений, ідеально підійде для дітей, і не лише розважить, але й зможе чомусь навчити. Це місце називається "Неополіс" і знаходиться в розважальному комплексі Республіка Парк. Особливо мені сподобався автодром в Києві https://neopolis.respublikapark.com.ua/ ... to-sh-kola , де малеча не лише вчиться правилам дорожнього руху в ігровій формі, але й має можливість посидіти за кермом мініатюрного автомобіля і навіть отримати "водійські права". Це створює відчуття серйозності та відповідальності, а також дає чудову можливість для розвитку координації і уваги. Крім автошколи, у "Неополісі" є безліч інших атракціонів, які дозволяють дітям відчути себе дорослими в різних професіях, від пожежника до космонавта.
ladda
Опытный участник
 
Сообщения: 78
Зарегистрирован: 30 янв 2020 20:59
Город: +
ICQ: 0
Велосипед: украиа

Объявления



  • Объявления

Вернуться в Общие вопросы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5