Тренінг для менеджерів з продажу

Обсуждение работы форума, клуба и пр.

Модератор: chao

  • Объявления

Тренінг для менеджерів з продажу

Сообщение ladda » 25 мар 2024 20:35

Нещодавно я почав працювати менеджером з продажу в стартапі, що розвивається. Зіткнувся з тим, що без глибоких знань та навичок у сфері продажів досить складно досягати високих результатів. Час від часу стикаюся з ситуаціями, які вимагають не лише інтуїції, але й конкретних знань: як правильно вести переговори, закривати угоди, вибудовувати довгострокові відносини з клієнтами. Порадьте, будь ласка, де я можу пройти якісний тренінг для менеджерів з продажу? Хочу знайти курси, які дійсно допоможуть покращити мої професійні навички.
ladda
Опытный участник
 
Сообщения: 76
Зарегистрирован: 30 янв 2020 20:59
Город: +
ICQ: 0
Велосипед: украиа

Объявления

Re: Тренінг для менеджерів з продажу

Сообщение Sultan » 26 мар 2024 21:06

Ваше бажання розвиватися та покращувати професійні навички говорить про високий рівень відповідальності та цілеспрямованості. У світі сучасних технологій та стрімкого розвитку бізнес-сфери, важливо не просто володіти базовими навичками продажу, але й регулярно оновлювати свої знання, адаптуючись до нових викликів ринку. Одним із найкращих рішень для вас будуть тренінги для менеджерів з продажу https://zhyvoedelo.com/ua/learning/trening-po-prodajam від Живое Дело. Ця програма спеціально розроблена для того, аби надати учасникам не лише теоретичні знання, але й максимальну кількість практичних інструментів. Ви навчитесь ефективно взаємодіяти з клієнтами, розуміти їхні потреби, використовувати сучасні методики продажу та закривати угоди. Курс охоплює широкий спектр тем, від психології споживача до стратегій утримання клієнтів. Крім того, програма передбачає активне застосування отриманих знань на практиці, що дозволяє учасникам відчути реальні ситуації продажу та навчитися ефективно реагувати на них.
Аватара пользователя
Sultan
Местный
 
Сообщения: 176
Зарегистрирован: 25 янв 2019 21:30
ICQ: 0
Велосипед: Ardis

Объявления



  • Объявления

Вернуться в Общие вопросы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3