Порадьте юриста, адвоката або агентство, яке може допомогти

модерируемый форум для "разговоров обо всем и ни о чем" не связанном с велосипедом

Модераторы: solver, chao

  • Объявления

Порадьте юриста, адвоката або агентство, яке може допомогти

Сообщение Murka » 26 фев 2020 09:16

Порадьте юриста, адвоката або агентство, яке може допомогти або проконсультувати щодо цивільних прав. У мене виникли складності з передачею спадщини. Пробіглася по інтернету. Загалом все вказують на фахівців з цивільних прав.
Murka
Участник
 
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 09 авг 2019 21:09
Город: Nikopol
ICQ: 0
Велосипед: Украина

Объявления

Re: Порадьте юриста, адвоката або агентство, яке може допомо

Сообщение Actek » 26 фев 2020 09:39

Все абсолютно вірно. Тобі потрібен адвокат, який веде цивільні справи. Я не раз консультувався з цього питання. Можу порадити тобі розумного фахівця в цьому напрямку. Якщо закон на твоєму боці, тоді з рішенням проблеми взагалі не буде ніяких проблем. Щодо фахівців, подивися тут на Жованник. У них є окремий юрист, який займається спадковими відносинами.
Actek
Участник
 
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 09 авг 2019 21:10
Город: Melitopol
ICQ: 0
Велосипед: Украйна

Объявления

Re: Порадьте юриста, адвоката або агентство, яке може допомо

Сообщение AppleOrange » 15 май 2023 16:40

А меня интересует по налоговому праву . Может знаете кого нибудь ?
AppleOrange
Активный участник
 
Сообщения: 40
Зарегистрирован: 19 авг 2021 19:48
ICQ: 0
Велосипед: Pride

Объявления

Re: Порадьте юриста, адвоката або агентство, яке може допомо

Сообщение Amir » 15 май 2023 16:51

AppleOrange писал(а):А меня интересует по налоговому праву . Может знаете кого нибудь ?


Могу вам порекомендовать вот у них подробно все почитать и узнать про налоговое право https://art-rybakow.ru/ . Прежде чем начинать пробовать разрешить какой нибудь вопрос - я стараюсь всегда самостоятельно и максимально изнури его изучить и вам рекомендую в данной ситуации это же тоже сделать .
Amir
Активный участник
 
Сообщения: 38
Зарегистрирован: 19 авг 2021 20:12
ICQ: 0
Велосипед: GT LAGUNA

Объявления

Re: Порадьте юриста, адвоката або агентство, яке може допомо

Сообщение Elena1989 » 01 ноя 2023 15:02

По всіх своїх юридичних питаннях звертаюсь до Череватого Петра Миколайовича (його сайт https://cherevatyi.com/), який з 2018 року супроводжує мене в усіх справах. Вважаю, що в сучасному світі, в кожної сімї має бути адвокат, що зорієнтує і підскаже шлях до врегулювання будь якої ситуації. Це як сімейний лікар, який знає твою історію і якому довіряєш в усьому.
Elena1989
Новичок
 
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 06 апр 2019 16:57
ICQ: 0
Велосипед: ardis

Объявления

Re: Порадьте юриста, адвоката або агентство, яке може допомо

Сообщение OlegLitvinov » 28 ноя 2023 02:09

Консультація податкового юриста https://prikhodko.com.ua/poslugy/podatk ... o-yurysta/ – це послуга, яка надається юристом, спеціалізуючимся на податковому праві. Вона може стосуватися роз'яснення законодавства про оподаткування, аналізу податкової ситуації, підготовки податкових документів та представництва інтересів у податкових органах. Корисна в різних ситуаціях, таких як реєстрація підприємства, відкриття рахунку в банку, здійснення господарської діяльності, отримання доходів чи спори з податковим органом. Переваги включають отримання професійної допомоги, зменшення ризику помилок у податковому обліку та захист від штрафів. При виборі податкового юриста слід враховувати його досвідченість, репутацію та вартість послуг. Пошук фахівця можна провести в Інтернеті, в юридичних фірмах або через рекомендації. Важливо бути чесним з юристом та надати йому повну інформацію для успішного вирішення податкових питань.
Аватара пользователя
OlegLitvinov
Активный участник
 
Сообщения: 41
Зарегистрирован: 26 ноя 2023 03:20
ICQ: 0
Велосипед: CORRADO Piemont

Объявления

Re: Порадьте юриста, адвоката або агентство, яке може допомо

Сообщение Vaterlo » 09 мар 2024 11:07

Я зараз намагаюся знайти хорошого військового адвоката, бо бачу, що сам просто не зможу впоратися із проблемою. Пошукав вже в інтернеті де пропонуються послуги військового адвоката Харків https://www.actum.com.ua/paid-priority-army/viyskoviy-advokat-harkiv, тож завтра до них звертатимуся. Сподіваюся, вони допоможуть мені впоратися і зробити так, щоб правда була за мною.
Vaterlo
Активный участник
 
Сообщения: 40
Зарегистрирован: 04 фев 2024 10:39
ICQ: 0
Велосипед: BMX

Объявления

Re: Порадьте юриста, адвоката або агентство, яке може допомо

Сообщение velobike23 » 12 мар 2024 17:46

Murka писал(а):Порадьте юриста, адвоката або агентство, яке може допомогти або проконсультувати щодо цивільних прав. У мене виникли складності з передачею спадщини. Пробіглася по інтернету. Загалом все вказують на фахівців з цивільних прав.

часто користуюсь послугами юристів, звертався до компанії https://yurconsult.com.ua/deklaraciya_m ... roni_praci по послузі Декларація МТБ з охорони праці. Мені сподобалась співпраця з ними, раджу вам звернути на них увагу і ціни не високі
velobike23
Новичок
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 24 окт 2023 11:41
Город: kiev
ICQ: 0
Велосипед: gt

Объявления



  • Объявления

Вернуться в форум обо всем и ни о чем :-)

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9