Опалення відкритого типу

модерируемый форум для "разговоров обо всем и ни о чем" не связанном с велосипедом

Модераторы: solver, chao

  • Объявления

Опалення відкритого типу

Сообщение Rteandyealalo » 16 апр 2019 11:12

Привіт!!!В приватному будинку зараз є система опалення відкритого типу, тобто з відкритим бачком на горищі, котел одно-контурний, на виході з котла через бай-пас стоїть циркуляційна помпа. Хочу в кухні, коридорі та ванній зробити водяну теплу підлогу, поставити гребінку з трьоходовим краном, циркуляційною помпою та розходомірами на 4 групи. Цікавить чи ця система працюватиме так, чи потрібно переробляти її і робити закритого типу під тиском? І чи природня циркуляція працюватиме якщо систему зробити під тиском а на горищі замість баку поставити групу безпеки котла?
Аватара пользователя
Rteandyealalo
Новичок
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 18 мар 2019 13:50
ICQ: 0
Велосипед: Cannondale

Объявления

Re: Опалення відкритого типу

Сообщение Abraminkolinol » 17 апр 2019 11:08

С такими вопросами лучше обращаться к профессиональным сантехникам. Я хочу кое-что вам сказать, попробуйте зайти на сайт https://modernsys.com.ua/ и описать им свою проблему, они помгут Вам подобрать оборудовании и установить его. Я к ним обращался год назад и они меня очень выручили и я остался доволен сотрудничеством.
Аватара пользователя
Abraminkolinol
Новичок
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 17 апр 2019 10:59
Город: 1997
ICQ: 0
Велосипед: Atom

Объявления



  • Объявления

Вернуться в форум обо всем и ни о чем :-)

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7