19.05.2013 - «Trukhanіv Time Trial», Киев, 28км

Соревнования, результаты, впечатления участников

Модератор: chao

  • Объявления

19.05.2013 - «Trukhanіv Time Trial», Киев, 28км

Сообщение BigRacer » 30 апр 2013 11:55

Гонка с раздельным стартом, 3 круга по ~9 км.
Оригинал и подробности на ВелоКиеве
One important key to success is self-confidence. An important key to self-confidence is being prepared.
Аватара пользователя
BigRacer
Старожил
 
Сообщения: 1394
Зарегистрирован: 25 апр 2008 22:20
Откуда: Днепропетровск
ICQ: 0

Объявления

Re: 19.05.2013 - «Trukhanіv Time Trial», Киев, 28км

Сообщение oarsini » 30 апр 2013 12:51

Хоть там поучаствую, т.к. в это время буду в Киеве на сборе. :)
oarsini
Местный
 
Сообщения: 235
Зарегистрирован: 01 авг 2011 08:46
ICQ: 0

Объявления

Re: 19.05.2013 - «Trukhanіv Time Trial», Киев, 28км

Сообщение Влад » 30 апр 2013 13:25

Думаю поехать. Кто то еще собирается?
Ремонт и изготовление ювелирных изделий под заказ.
Аватара пользователя
Влад
Старожил
 
Сообщения: 631
Зарегистрирован: 05 май 2009 15:28
Откуда: Днепродзержинск

Объявления

Re: 19.05.2013 - «Trukhanіv Time Trial», Киев, 28км

Сообщение BigRacer » 30 апр 2013 14:28

У меня по состоянию на сейчас примерно 70% вероятности, что поеду. Тем более хорошие люди говорили, с модными колесами помогут, если шо.. :)
One important key to success is self-confidence. An important key to self-confidence is being prepared.
Аватара пользователя
BigRacer
Старожил
 
Сообщения: 1394
Зарегистрирован: 25 апр 2008 22:20
Откуда: Днепропетровск
ICQ: 0

Объявления

Re: 19.05.2013 - «Trukhanіv Time Trial», Киев, 28км

Сообщение oarsini » 30 апр 2013 15:01

BigRacer писал(а):Тем более хорошие люди говорили, с модными колесами помогут, если шо.. :)

Колеса берите самые модные, дорога идеальная.
oarsini
Местный
 
Сообщения: 235
Зарегистрирован: 01 авг 2011 08:46
ICQ: 0

Объявления

Re: 19.05.2013 - «Trukhanіv Time Trial», Киев, 28км

Сообщение Vadim Bus » 04 май 2013 00:26

Trukhanіv Time Trial
19 травня 2013 року.
Гонка з роздільним стартом на дистанції 28 км.
є частиною SPECIALIZED road race series

Гонка «ТТТ» поводиться вперше, маршрут пролягає в географічному центрі Києва по парковій зоні острова Труханів, з видом на мальовничий правий берег Києва. Острівні доріжки часто використовуються любителями велосипедного спорту і подорожей у щоденних поїздках, а ми перетворимо їх на спортивну арену.
Змагання проводяться з метою розвитку аматорського велосипедного руху, популяризації здорового та спортивного способу життя, підвищення цікавості до шосейного велосипедного спорту, залучення до організації аматорських змагань на шосе нових спонсорів та співорганізаторів.
Гонка з роздільним стартом, гонка "на час", є найскладнішою з велосипедних гонок на шосе. Спортсмен долає дистанцію самотужки, а не в групі, і веде самостійну боротьбу за кожну секунду від початку і до кінця. В гонках такого саме такого типу встановлюють рекорди трас, та світові рекорди швидкості, так наприклад на сьогодні середні швидкості проходження дистанцій такої довжини сягають 53 км.год.
Безпосередньо ця траса є складною та технічною, насиченою поворотами, має один розворот на колі в 180 градусів, і вимагає від учасників неабиякої технічної майстерності та фізичних даних.
Трек траси, опис старту і фінішу.

Трек траси


Старт учасників буде здійснюватись з розгінного пандусу висотою 1300 мм і кутом нахилу доріжки 18 градусів. Кожен зможе зробити пробний старт до початку запуску перших учасників. На старті помічник буде підтримувати тих, хто стартує.

Схема старту та фінішу:

Інвентар:

велосипеди для індивідуальних гонок на час, а також групові велосипеди обладнані лежаками на рулі, велосипеди МТБ відповідно до заявленої категорії.
Програма змагань:

10.00 відкриття реєстрації учасників.
10.30 відкриття. Вступне слово від організаторів. Розповідь про гонку, про учасників змагань, про їх досягнення, надання слова найсильнішим аматорам. Продовження реєстрації.
11.00 Початок стартів, щохвилини стартує один учасник.
Послідовність старту категорій учасників: молодь 16-23 років, жінки, змішані команди, чоловіки (40+), МТБ аматори, шосе аматори.
12.30 старт останніх учасників , закриття старту.
13.30 фініш останніх учасників, обробка результатів суддями.
14.00 Нагородження переможців , закриття
Категорії учасників:

До змагань допускаються особи старші 16 років які мають відповідну підготовку і здатні подолати дистанцію, а також відповідний технічно справний інвентар і захисний шолом.

Чоловіки аматори, до 23 років
дистанція 18 км.
За бажанням учасник з цієї категорії може зареєструватися у старшу категорію.

Чоловіки аматори, до 40 років
дистанція 27 км, 3 кола.

Чоловіки аматори, 40+
дистанція 18 км, 2 кола.

Жінки аматорки, єдина вікова категорія
дистанція 18 км, 2 кола.

Категорія учасників на МТБ, єдина вікова категорія
дистанція 27 км, 3 кола.

Змішані команди (чоловік + жінка), єдина вікова категорія
Без урахування типу коліс. Дистанція 18 км.
Участь професіоналів:

Змагання "ТТТ" є аматорськими.

Під аматорами маються на увазі ті велосипедисти, які:
не є ліцензованими Національною федерацією велоспорту України спортсменами
не брали участь в національних чемпіонатах та кубках в роки з 2011 по 2013 включно.

Стартовий лист буде сформованим з урахуванням аналізу реєстру та протоколів змагань.

В будь-якому разі, професіонали можуть брати учать у змаганнях поза конкурсом.



Якщо після проведення гонки буде виявлено, що спортсмен брав участь у змаганнях не поза конкурсом, його буде дискваліфіковано (позиція в фінішному протоколі буде скасована) та не буде допущено до наступних змагань.
Стартовий внесок:

100 грн з учасника в особистих категоріях

160 грн з пари в командній категорії
Штрафні санкції.

Визначаються суддями або маршалами змагань при наявності фото-відео підтвердження або письмових свідчень інших учасників про наступні дії:
порушення правил дорожнього руху,
лідирування за автомобілем або іншим спортсменом,
відхилення від маршруту з ціллю скорочення його довжини.


Відповідальність учасників

Кожен велогонщик несе персональну відповідальність за стан свого здоров’я, адекватність своїх дій протягом всієї дистанції, з чим він погоджується підписуючи розписку встановленої форми.
Учасник несе відповідальність за коректне закріплення номера на костюмі. Номер кріпиться по центру ззаду і має гарно читатись, коли гонщик перебуває в позиції – «за низ руля» або «на лежаку». Другий номер кріпиться на підседільний або інтегрований штир велосипеда
Нагородження.

Виходячи з того, що довжина дистанції гонки наближена до класичної, а вид цієї дисципліни вважається найскладнішим серед програм у велоспорті, кожного з учасників ми відмічаємо пам’ятним дипломом фінішера, до якого вписуємо час подолання дистанції. (перемовини із спонсорами ведуться до самого останнього дня, тому можливе невелике збільшення призового фонду і також підсилення призового фонду призами від інших спонсорів)

Категорія чоловіки аматори, до 23 років відзначається дипломами, медалями та грошовими призами у розмірі:
1 місце - 300 грн
2 місце - 200 грн
3 місце - 100 грн

Чоловіки аматори, до 40 років нагороджуються медалями, дипломами призерів та грошовими призами у розмірі:
1 місце - 1500 грн
2 місце - 1000 грн
3 місце - 500 грн
4 місце - 400 грн
5 місце - 300 грн

Чоловіки аматори, 40+ нагороджуються медалями, дипломами призерів та грошовими призами у розмірі:
1 місце - 400 грн
2 місце - 300 грн
3 місце - 200 грн

Категорія жінки аматорки нагороджується медалями, дипломами призерів та грошовими призами у розмірі:
1 місце – 500 грн
2 місце – 300 грн
3 місце – 200 грн

Категорія чоловіки на МТБ нагороджується медалями, дипломами призерів та грошовими призами у розмірі:
1 місце - 1000 грн
2 місце – 500 грн
3 місце - 300 грн
4 місце 200 грн
5 місце -200 грн

Змішані команди нагороджуються медалями, дипломами призерів та грошовими призами у розмірі:
1 місце - 600 грн
2 місце - 400 грн
3 місце - 300 грн




Гонка проходить за підтримки:
організації Нова Європа,
магазину Екстрім Стайл, що на Глибочицькій,
Аматорської велосипедної ліги.
Нагороджують:

список неостаточний, допрацьовується
Garbaruk Cаrbon Components - garbaruk.com
Магазин Eкстрім стайл - extremstyle.ua
Клініка АденТ - adent.com.ua
Організатори:
Вадим Носков, телефон 068 433 99 46, vadim_noskoff@ukr.net, skype - vadim_noskov1975
Вячеслав Юрковецький - юридичний супровід
Олексій Канигін - технічне забезпечення
Інна Супрун - головний суддя
фото траси
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Vadim Bus
Новичок
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 04 май 2013 00:21
Город: Kiev
ICQ: 0

Объявления

Re: 19.05.2013 - «Trukhanіv Time Trial», Киев, 28км

Сообщение Yellow13 » 04 май 2013 13:12

Круто наверное будет, при том что в Киеве я ни разу не был, скорее всего(вероятность 75%) поеду. Почти готов, вот только добыть бы лежак!
Как только целеустремленный человек покупает шоссейный велосипед, он тут же перестает быть человеком и становится каким-то чокнутым мутантом.. Был мужик как мужик, а стал существом с огромными ногами, бритыми и полосатыми.
Yellow13
Опытный участник
 
Сообщения: 63
Зарегистрирован: 20 дек 2009 20:30

Объявления

Re: 19.05.2013 - «Trukhanіv Time Trial», Киев, 28км

Сообщение Влад » 10 май 2013 18:28

Люди ну что пора собиратся, я еду, кто ещё будет???
Ремонт и изготовление ювелирных изделий под заказ.
Аватара пользователя
Влад
Старожил
 
Сообщения: 631
Зарегистрирован: 05 май 2009 15:28
Откуда: Днепродзержинск

Объявления

Re: 19.05.2013 - «Trukhanіv Time Trial», Киев, 28км

Сообщение BigRacer » 10 май 2013 18:58

Увы, но я в пролете, "обрадовали" меня, что 18го до поздна буду занят.. :(
Чисто теоретически в последний момент еще может все поменяться и я таки поеду, но шансов мало.
One important key to success is self-confidence. An important key to self-confidence is being prepared.
Аватара пользователя
BigRacer
Старожил
 
Сообщения: 1394
Зарегистрирован: 25 апр 2008 22:20
Откуда: Днепропетровск
ICQ: 0

Объявления

Re: 19.05.2013 - «Trukhanіv Time Trial», Киев, 28км

Сообщение Yellow13 » 13 май 2013 19:22

так-так, билет туда уже на руках, а это значит что я еду. С билетом обратно, ситуация наоборот, но это поправимо можно притвориться хьюндаем и на пути домой остановиться в полях. Короче, кто со мной тот герой. Влад я написал тебе ЛС с Сашей говорил если что то встретимся уже все на старте.
Как только целеустремленный человек покупает шоссейный велосипед, он тут же перестает быть человеком и становится каким-то чокнутым мутантом.. Был мужик как мужик, а стал существом с огромными ногами, бритыми и полосатыми.
Yellow13
Опытный участник
 
Сообщения: 63
Зарегистрирован: 20 дек 2009 20:30

Объявления

Re: 19.05.2013 - «Trukhanіv Time Trial», Киев, 28км

Сообщение Влад » 16 май 2013 20:19

билеты туда уже купил, правда назад нету :?: еду с Вовой Мельниковым.
Ремонт и изготовление ювелирных изделий под заказ.
Аватара пользователя
Влад
Старожил
 
Сообщения: 631
Зарегистрирован: 05 май 2009 15:28
Откуда: Днепродзержинск

Объявления

Re: 19.05.2013 - «Trukhanіv Time Trial», Киев, 28км

Сообщение Влад » 20 май 2013 06:36

Проехали, все живы здоровы и слава богу! Разделка - авантюра выдалась очень экстремальной и напоминала скорее лотерею. Мало того того что по трассе постоянно шныряли пешеходы, собаки, велосипедисты (не участники) так там ешё ездили машины, которые создавали массу опасных моментов. Но самая жесть, это место старта финиша где круговая развязка и машины которые тебе надо пропускать, так на самом стартовом городке (это уже для тех кто благополучно прошёл препятствие из машин) лично я пропускал 3 или 4 раза точно не помню, а потом был джек пот и чувак на джипе просто остановился пропуская машины которые по главной ехали и заблокировал меня намертво (место там узкое обехать его никак нельзя) постоянно мешали зрители (что самое обидное которые в теме что такое велогонка, хотя может и не все, но все на велах) которые перемещались по трассе гонки пешком и разных направлениях. Дальше неужели так сложно на месте ключевых разворотов (а он аж один был) нарисовать стрелочки с направлением куда поворачивать то, лично я в запарке первый круг свернул не туда, на чём потерял не мало времени, я конечно понимаю что вроде как мои проблемы надо было трассу изучать, но как приезжему с другого города не было у меня такой возможности, эти моменты нужно учитывать, ведь гонка не только для местных. (На сотнях всегда трасса размечена) Организаторам не сочтите за критику это гонка глазами участника, и замечания вполне обоснованы фактами. Дальше не будем заканчивать на плохой ноте. Маршрут супер, понравился очень, покрытие тоже на 5 балов. Если устранить те стременные моменты о которых я тут в сердцах набросал. Гонка получится очень интересной, и на неё приедет ещё больше народа (и я в том числе :D ) Будем наедятся что это был первый блин, а он как правило всегда комом. В любом случае оргам спасибо за ваш труд, вы старались это видно, молодци так держать.
Ремонт и изготовление ювелирных изделий под заказ.
Аватара пользователя
Влад
Старожил
 
Сообщения: 631
Зарегистрирован: 05 май 2009 15:28
Откуда: Днепродзержинск

Объявления

Re: 19.05.2013 - «Trukhanіv Time Trial», Киев, 28км

Сообщение oarsini » 20 май 2013 08:33

oarsini
Местный
 
Сообщения: 235
Зарегистрирован: 01 авг 2011 08:46
ICQ: 0

Объявления

Re: 19.05.2013 - «Trukhanіv Time Trial», Киев, 28км

Сообщение albatros » 20 май 2013 23:16

Похоже Олег не слабо так подготовился, со среднее чуть более 40км/ч. Мои поздравления!
Влад, а Вова участвовал? не вижу его в списках
Экспертная оценка недвижимости, земельных участков, транспорта, торговых площадей, товаров в обороте и бизнеса для целей налогообложения.
067 599 37 79, 734 30 99, Александр.
Аватара пользователя
albatros
Местный
 
Сообщения: 190
Зарегистрирован: 11 авг 2009 21:06
Откуда: Победа-6, Днепропетровск
ICQ: 0

Объявления

Re: 19.05.2013 - «Trukhanіv Time Trial», Киев, 28км

Сообщение Влад » 21 май 2013 20:55

Вова пробился еще на разминке :( на этом гонка для его закончилась.
Ремонт и изготовление ювелирных изделий под заказ.
Аватара пользователя
Влад
Старожил
 
Сообщения: 631
Зарегистрирован: 05 май 2009 15:28
Откуда: Днепродзержинск

Объявления

След.


  • Объявления

Вернуться в Соревнования

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 21