Альтернатива травневому Дитячому ВП в Крим 2011

Модератор: solver

  • Объявления

Альтернатива травневому Дитячому ВП в Крим 2011

Сообщение comandor194sm » 16 апр 2011 13:56

"Я чхать хотів на всіх і вся: на Командора, який усі мої пости зганяє в КПЗ БогЗнаЧого, незважаючи на повагу і захоплення ним, його тяжкими і такими мені цікавими походами та явно гіпертрофованим - як у всіх до одного командорів - ЧСД. Він не дає мені своїх фільмів, які я так хочу подивитись - так я у нього їх і не просив, хоча ДУЖЕ хочеться. На ДДП, який мені абсолютно подобається, але напрягає мою шаролюбиву душу своєю комерціальною діяльністю і настирливими спробами заробить-таки свою важку інструкторську копійку. На ДАВа, з яким ми так душевно куролєсили по Криму і Дніпру і який продав мене навіть не за тридцять серебряників - а просто так, не за понюшку табаку, після чого я його з превеликим трудом... На ЮН, якого я випадково бачив краєм ока два раза в житті, і якого я зовсім не розумію і, мабуть, не зрозумію доти, доки не пройду з ним якийсь ВП неважкий і перестану звертать увагу на його головних тараканів, а роздивлюсь за їх мерехтливою кутЄрьмою несамовитого блукаря-велопенсіонера, як це відбулося з Гербертом 18 і стану скучать за ним, пересилюючи відразу і ненависть до його звичок, манер, поведінки і лексикону. Я не хочу і ніколи не захочу чхать на трьох людей: на ДокаПерця - бо він розумний, справедливий, молодий, красивий і шикарний велотурист, мій любімчик і молодчик у найкращому сенсі цього слова; на папашку Альберто, хоча я сам йому в папашки гожусь - а всеодно він найдобріший і найсправедливіший з усіх, з ким я був у походах, найлюдяніший і найсильніший - як усі силачі і добряки; на Лешу Пантюшкова - бо він гарні пісні співає прекрасно під гітару, і голос у нього юнацький і погляд чистий і відкритий, як у дитини, і душа у нього чутлива і золота - як у кожного з аскеткомандер - хоча він і не аскет...
Ком мучає мене нісенітницями про странних людей, про своїх серед чужих і чужих серед своїх, застосовує до мене методи і способи нечувані на велофорумах, а я переживаю і піддаюсь, терплю і... чхаю на усі прокази і залишаюся самим собою, таким же несамовитим і нестримним, яким був і досі, бо я не можу жити БЕЗ велосипеда і моїх велодрузів і веловорогів, БЕЗ моїх велознайомих і велобайдужих, БЕЗ велодосвічених висококатегорійщиків і велочайників простих звичайних малосильних. І так само, як Кома невтримно тягне на Схід і в безлюдні холодні високогір"я Киргизії, Узбекистану та Ірану - мене невблаганно пре на Захід, в бурхливе людське веселе море Юморини, в розмаїття тюльпанових, гіацинтових, нарцисових Нижніх Земель, примарної і казкової території, де набагато нижче рівня Світового Океану живуть скурпульозні вдумливі талановиті працьовиті люди, які сміючись перемагають найпримхливішу на Планеті стихію - воду, творять з нею, ЩО хочуть: загачують багатокілометровими дамбами і хитромудрими затворами і рухомими плотинами, що регулюються, качають її безперервно і невтомно туди-сюди, ганяють по каналам, трубам і колекторам - як сидорову козу - осушають болота і озера, мурують і намивають штучні острови, будують архіпелаги і континенти. І ще одну протилежність диким Комовським улюбленим високогір"ям я передчуваю: я пхаюсь у найрозвиненішу, найконцентрованішу і найтехнологічнішу країну, про яку я десятиліттями мріяв і яка снилась мені у найскрутніші періоди мого життя. 23 квітня я спатиму уже в Оссі, в Королівстві Нідерланди, в обнімку з найкрутішим і найпрудкішим голандським велосипедом з одного боку та з найрозумнішою і найпривабливішою українською велотуристкою з іншого. Я нікого з НАШИХ з собою не кличу і не беру, нікого не хочу напрягать і роззадорювать - я вирушаю на розвідку. Давно прагнув розпочати Нову Візову Еру у моєму закордонному паспорті - і ось НА тобі, сталося! Єдине, чого я хочу в результаті цієї мандрівки: щоб наступного 2012 травня ми усі разом, однією командою, полиндали з вєліками у те Чарівне Королівство: Ком, ДДП, ДАВ, ЮН, ДокП, АЗ, Г18, ЛП з дружиною і усі, хто захоче і зможе. І щоб ми усі хором, в жовтогарячих кольорах Королеви 30 квітня горлали українські народні пісні на Площі Дам... А БІЛЬШЕ я НІЧОГО В ЖИТТІ не хочу. Ото такий я странний чЄловЄк: свій серед чужих, чужий серед своїх - по версії одного Свого Чужого Странного Чоловіка..."
Знаючи трепетне відношення до мене Командора і зважаючи на його декларовані права на беспрЄдЄл на Форумі Аскеткомандер, я створив цю тему у повній свідомості, прекраснім самопочутті, гарному настрої і залізному здоров"ї як недоторкану копію першого поста Голандської Експансії 2011 на Аскетфорумі. Якщо мої найгірші передчуття не справдяться - мої враження і звіт про перебування у Нижніх Земліх я публікуватиму там, де я маю непорушне право як Громадянин і Велотурист і величезне бажання - як аскет самопровозглашОнний - на Аскетфорумі.
Оригінал: http://www.asket.com.ua/forum/viewtopic ... 79cc#p2297
Додаток на ДВК: http://dneproveloklub.dp.ua/forum/index ... 300.0.html
Шануймося - бо ми того варті!!!
Медленно цепь кручу -
Еду, куда хочу!
http://vkontakte.ru/id85718499
І нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!!!
Аватара пользователя
comandor194sm
Старожил
 
Сообщения: 260
Зарегистрирован: 07 дек 2007 19:29
Откуда: Дніпропетровск - Київ, Україна!
ICQ: 0

Объявления

Re: Альтернатива травневому Дитячому ВП в Крим 2011

Сообщение comandor194sm » 16 апр 2011 14:16

А як же ТУТ править текст?
Медленно цепь кручу -
Еду, куда хочу!
http://vkontakte.ru/id85718499
І нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!!!
Аватара пользователя
comandor194sm
Старожил
 
Сообщения: 260
Зарегистрирован: 07 дек 2007 19:29
Откуда: Дніпропетровск - Київ, Україна!
ICQ: 0

Объявления

Re: Альтернатива травневому Дитячому ВП в Крим 2011

Сообщение comandor194sm » 02 май 2011 11:29

Велоприсутн!сть усп!1шно продовжуеться - фотограф!! можна подивиитись на http://foto.mail.ru/mail/orca194sm/368 You wellcome... та у !нших в!дпов!дних альбомах МогоМира - вир!шив розм!стить фото у Р!ЗНИХ альбомах. щоб не було каш! - два дн1 в Амстердам!, Свято СПА в бельг!йському Спа - то таке курортне м!стечко в Арденських горах - де термальн! джерела, Свято Дня Народження Королеви в Амстердаму, в!зит до друз!в на ферму (я б там завис!!!) ну й ТАК ДАЛЬШЕ - прояв!ть настирн!сть - якщо вона у вас йОсТь! Коментар! до фото опубл1кую п!зн!ше - просто не встигаю - нав!ть виспатись немае коли - дуже напружена програма перебування - хочеться ВСЕ ВСП!ТЬ!!! Думаю - скоро закынчаться ГРОШ! - доведеться притормозить тр!шечки!!! До наступних зустр!чей у Всесв!тн!й Павутин!!!!
Медленно цепь кручу -
Еду, куда хочу!
http://vkontakte.ru/id85718499
І нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!!!
Аватара пользователя
comandor194sm
Старожил
 
Сообщения: 260
Зарегистрирован: 07 дек 2007 19:29
Откуда: Дніпропетровск - Київ, Україна!
ICQ: 0

Объявления

Re: Альтернатива травневому Дитячому ВП в Крим 2011

Сообщение comandor194sm » 12 май 2011 07:37

Ма-а-а-а-а-ама-а-а-а-а-а!!!!!!!!!!!!!!!!
Не хочу на Батьківщину! НЕ ХОЧУ!!!!! Знову засцяні під"їзди, знову бродячі пси і коти, знову грязище на вулицях і земляні стежки через двори та мікрорайони, знову обшарпані трамваї, вонючі "Жигулі" на дирявих дорогах, окурки скрізь і всюди - вони ніби самочинно просяться у кармани моєї білесенької куртки і смердять... Смердять... Знову президент шепелявить з екрана, місцеве самоврядування рулить - як уміє - і зрозуміло навіть простому простяку, що перспективи у цього народу туманні і сумрачні... Мрачні... Да, браточки мої милі, контраст ВРАЖАЄ...
Ага... Ну шо ж... Побували... Подивились... Повернулись - просльозились... Звичайно, хочеться так, як вони... Хочеться - аж пищить - а кому про це розпов!си... Кого ЦЕ цікавить...
Країна, де просто на вулицях ростуть трьохсотлітні каштани та платани, де розмаїття рослинності у житлових кварталах і дворах вп"ятеро перевищує асортимент Нікітського ботанічного, а кролики живуть в кожному парку в численних норах в акуратно підстрижених спеціальних чагарниках, де лебеді гніздяться просто на берегах численних каналів в ТРЬОХ метрах від нешироких асфальтових доріжок для прогулянок пенсіонерів та ранкових пробіжок тих, хто ще здатен бігати підтюбцем, де качки благополучно живуть і плодяться прямо в придорожних кущах біля паркових озеречок і дренажних каналів, де у кожного кота є паспорт, ім"я його власне і його власника та завжди повна миска котячої жратви - тому ці коти такі самовпевнені та здоровенні, вгодовані і абсолютно безпечні для кроликів, лебедів, качечок з каченятими та усього безмежного розмаїття пернатих, що будять тебе щоранку дикою какофонією пташиного співу у розлогих кронах величезних дерев у твоєму дворі.
Дороги... Люди добрі - ШО ВАМ КАЗАТЬ ПРО ДОРОГИ... Давайте я краще помовчу - бо мене обніме Кондратій і ТАК міцно притисне до своїх кістлявих грудей, що дух з мене вон!!! Дивіться фотки - хоч задивіться, роздивляйтеся розмітку та дорожні знаки - хоч лусніть - а таких доріг, як голандські - у світі більше немає!!! Пищать від захвату, подиву і злості я почав ще в аеропорту в Дортмунді. Ну німецькі автостради загальновідомі, славнозвісні та безкоштовні. Але голандські авторутени відрізняються від німецьких ТАК, як німецькі від наших ріднесеньких - РАЗЮЧЕ!!! У голандців в принципі зовсім інший підхід до організації руху в країні. Бракує слів і системних понять, щоб пояснити відмінність. Всеодно спробую. Автобан - він і у Африці - автобан. Шість полос у кожному напрямі, розмітка, катафоти на кожному зручному стовпчику, кожні СТО метрів зелененька табличка з номером автостради і позначкою відстані - щоб зручніще доправлять автодопомогу при потребі... Але з"їзди з автобану у Німеччині короткі і круті, такі, що швидкість руху авто треба зменшувати до 40-50 км за годину - бо (як казала моя класна керівничка Олена Яківна) БО ВИЛЕТИШ!!! А у Голандії виходи з автобанів ТАКОГО ВЕЛИЧЕЗНОГО РАДІУСУ, що можна з автостради на автостраду переїздить на швидкості 100-120 км/год!!! Тобто... Хенк пре і пре... автострада змінює автостраду... шмалимо далі і далі... година за годиною... а стрілка спідометра коливається від 150 до 100 - а потім - від 100 до 150 - і від цього зриває башню - швидко ж як!!!
Медленно цепь кручу -
Еду, куда хочу!
http://vkontakte.ru/id85718499
І нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!!!
Аватара пользователя
comandor194sm
Старожил
 
Сообщения: 260
Зарегистрирован: 07 дек 2007 19:29
Откуда: Дніпропетровск - Київ, Україна!
ICQ: 0

Объявления

Re: Альтернатива травневому Дитячому ВП в Крим 2011

Сообщение comandor194sm » 12 май 2011 10:21

Ну і нарешті пара окличних знаків про аелодоріжки. Та, власне - не в велодоріжках прикол... ТАМ ціла велосипедна цивілізація - нам, нащадкам совка НЕВІДОМА!!!
Я базувався у містечку Осс - 60 000 мешканців - тіпа Новомосковська городішко - неммає про що говорить... 90% автодоріг мають паралельно велотрасу зі своєю інфраструктурою - окремі велосвітлофори, велопереходи через автостради та велоперехрестя. на решті доріг - де із-за будинків неможливо розширити велодоріжку - на проїжджій частині встановлюються бордюрні камені найрізноманітніших конфігурацій - круглі, пласкі, чотири- або шестигранні - що відокремлюють автополосу від велосмуги. УСІ велодоріжки устелені ЧЕРВОНО-БОРДОВИМ асфальтом з обов"язковим велосимволом, зрозумілим і найтупішому. Ну - як на мене - гвоЗдь програми велоОсса - вулиця через весь городок, з бордово-червоним покриттям і намальованою велокороною - така собі магістраль для швидкісного руху велосипедистів з ПРІОРИТЕТОМ велосипедистів на всій довжині цієї щняги. Автомобілі там рухаються - та вони по Голандії СКРІЗЬ рухаються - але на цій магістралі головні - велосипедистти! Відчуття, що у тебе пріоритет перед автомобілем - незрівняне і невимовне. Ото так!
Ну про велоЦивілізацію в Голандії скажу ще багато чого цікавого - було б у вас бажання читать та замислюватись над реаліями нашого українського життя...
Медленно цепь кручу -
Еду, куда хочу!
http://vkontakte.ru/id85718499
І нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!!!
Аватара пользователя
comandor194sm
Старожил
 
Сообщения: 260
Зарегистрирован: 07 дек 2007 19:29
Откуда: Дніпропетровск - Київ, Україна!
ICQ: 0

Объявления

Re: Альтернатива травневому Дитячому ВП в Крим 2011

Сообщение comandor194sm » 12 май 2011 12:16

Клімат... Мама дорогая - я шокований кліматичними відмінностями Голандії від України! 30 квітня там мело, як завірюхою, суцвіттями і насінням граба - а сьогодні у нас він тільки починає зацвітати! Три тижні різниця у розпусканні квітів і зелені!!! От вам і Гольфстрім!!! На місяць тепліше весною - і відповідно ж на місяць тепліше восени... Братва - так у них немає зими! Нічого собі влаштувалися ДучМени і ДойчМени. Разом з Британцями... Так канЄшно - жить БЕЗ ЗИМИ - хто ж відмовиться... Ух ти - ця думка для мене нова - а я гадав - Україна - найкліматичніше місце на Землі... Ото я помилявся!!! От чому такі зелені та пишні дерева, от чому так багато і різноманітно квітнуть кущі та різнотрав"я, от чому така легенька одежа у тамтешніх велосипедистів... Життя майже біля Північного Полюсу - а без морозів! От гади!
23 я відлітав з Києва - там тільки-тільки каштани почали бруньки розпукувать... А в Дортмунді вже листя кленове - з листок зошита шкільного і каштани відцвіли... А в Амстердамі - взагалі - граби насіння пустили по вітру, на місяць раніше нашого!!! Ох, братці - як корисно подорожувати світами - одразу нанюхаєш жирну місцинку, щоб там корінці пустить... Слава-слава подорожнім, слава справжнім блукарям!
Медленно цепь кручу -
Еду, куда хочу!
http://vkontakte.ru/id85718499
І нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!!!
Аватара пользователя
comandor194sm
Старожил
 
Сообщения: 260
Зарегистрирован: 07 дек 2007 19:29
Откуда: Дніпропетровск - Київ, Україна!
ICQ: 0

Объявления

Re: Альтернатива травневому Дитячому ВП в Крим 2011

Сообщение comandor194sm » 23 май 2011 14:06

Ну набрався ще трішки моральних сил та поумнічав на Донецькому форумі http://mtb.dn.ua/forum/viewtopic.php?f= ... 55#p154355
Ніяк не заспокоюсь... Все парує з-під черепушки...
Медленно цепь кручу -
Еду, куда хочу!
http://vkontakte.ru/id85718499
І нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!!!
Аватара пользователя
comandor194sm
Старожил
 
Сообщения: 260
Зарегистрирован: 07 дек 2007 19:29
Откуда: Дніпропетровск - Київ, Україна!
ICQ: 0

Объявления

Re: Альтернатива травневому Дитячому ВП в Крим 2011

Сообщение comandor194sm » 25 май 2011 18:04

Зацікавилися кияни - трішечки піддав гарі на http://www.velokiev.com/forum/viewtopic ... 1#p1258561 Но величезний прикольний пост - три години пісав - пропав, гадость така - просто обідно - завис комп - старанія в корзину!!!
Медленно цепь кручу -
Еду, куда хочу!
http://vkontakte.ru/id85718499
І нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!!!
Аватара пользователя
comandor194sm
Старожил
 
Сообщения: 260
Зарегистрирован: 07 дек 2007 19:29
Откуда: Дніпропетровск - Київ, Україна!
ICQ: 0

Объявления

След.


  • Объявления

Вернуться в Некатегорийные велопоходы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3