Юморина 2010 в городі-герої Одесі чекає на велотуристів!!!

Модератор: solver

  • Объявления

Юморина 2010 в городі-герої Одесі чекає на велотуристів!!!

Сообщение comandor194sm » 12 мар 2010 12:28

Народе любі друзі! Я... регулярно... відвідую Одесу 1-2 квітня, приймаю участь в параді по Дерибасовській, присутній на Гала-концерті на Куліковому полі... Там є недорога кафешка у Будинку Профспілок, по телефону замовляєш час і меню і до твого приходу готують і годують... і це ПРЯМО біля ЖД вокзалу... У мене, правда, є де ночувать, на Великій Арнаутській друг живе у вЕлИчЕзНіЙ старовинній квартирі... і я у нього один раз зупинявся - ДУЖЕ КЛАСНО... на розкладушці - та дарма...
А Юморина - це круто! Минулого року я - справжній клоун! - зайшов з тим моїм другом у колонну, в групу пантомімів, що йшла за машиною "Маскі-шоу" і пройшов через усе місто, викобенюючись на всі лади - ну як я люблю... У нас, власне, не було жодних костюмів, я куртку начепив навиворіт, рукавами зав"язав упоперек талії, підібрав кульку на узбіччі, надував її і, розтягуючи "надувало" свиристів нею направо і наліво, було классно! Ігорьоша - мій друг - скописнявся, звичайно, і мене це розхолоджувало - зато ми перемовлялися з МАСКАМИ, я домовився з БльоДанс про яхідні на їх вечірній концерт в Палаці Гумору... но ми пішли ввечері на "95 квартал"... Ну корочЄ... Є чим ТАМ займатися... Місто зранку переповнене ряженими усіх мастей - в принципі можна організувати участь у параді велогрупи - як ви? Порозмальовуємо мордяки, будемо викрикувать різні нісенітниці - оттопиримрся не по-дитячому - і це майже нічого не коштує - квитки до Одеси і харчування... В Одесі потужний велоклуб, керівник Таня Дозволяє переночувать у приміщенні велоклубу - умови там бівачні, душу не є - та дарма нам... А можна заночувати і в Приморському парку в палатках - там місця досить, і це ПРЯМО в центрі.... Ну не знаю... Я поїду знову - якщо живий буду... Ну і бажаючих велотуристів запрошую...
Медленно цепь кручу -
Еду, куда хочу!
http://vkontakte.ru/id85718499
І нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!!!
Аватара пользователя
comandor194sm
Старожил
 
Сообщения: 260
Зарегистрирован: 07 дек 2007 19:29
Откуда: Дніпропетровск - Київ, Україна!
ICQ: 0

Объявления

Re: Юморина 2010 в городі-герої Одесі чекає на велотуристів!!!

Сообщение igor-k » 16 мар 2010 23:16

В этом году 1-го и будет ? будний день.
igor-k
Участник
 
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 18 мар 2008 17:06

Объявления

Re: Юморина 2010 в городі-герої Одесі чекає на велотуристів!!!

Сообщение SV » 18 мар 2010 15:18

В Одессе 1 апреля всегда выходной.
Изображение
SV
Местный
 
Сообщения: 189
Зарегистрирован: 17 дек 2007 19:56
Откуда: N48°27.96',E35°00.94'
ICQ: 0

Объявления

Re: Юморина 2010 в городі-герої Одесі чекає на велотуристів!!!

Сообщение comandor194sm » 19 мар 2010 12:04

В Одесі 1 квітня - завжди вихідний за рішенням міськради, ну і я в Одесі завжди вихідний, незалежно від їх рішень. Ну все одно класно на Юморині! Стільки прикольних приколістів в одному кварталі я зроду не бачив... Ой, треба фотки викласти - щоб переконливіше було...
Врешті я-то їду!!! Уже квитки узяв - а про нічліг ще не домовлявся... Ото буде облом, якщо ніде не приткнусь... Доведеться на вокзалі кочумать...
Ох, не хотілося б...
Медленно цепь кручу -
Еду, куда хочу!
http://vkontakte.ru/id85718499
І нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!!!
Аватара пользователя
comandor194sm
Старожил
 
Сообщения: 260
Зарегистрирован: 07 дек 2007 19:29
Откуда: Дніпропетровск - Київ, Україна!
ICQ: 0

Объявления

Re: Юморина 2010 в городі-герої Одесі чекає на велотуристів!!!

Сообщение SV » 20 мар 2010 00:29

В пассаже не дорого, и не далеко. :)
Изображение
SV
Местный
 
Сообщения: 189
Зарегистрирован: 17 дек 2007 19:56
Откуда: N48°27.96',E35°00.94'
ICQ: 0

Объявления

Re: Юморина 2010 в городі-герої Одесі чекає на велотуристів!

Сообщение comandor194sm » 30 мар 2010 09:53

Слава Вседержителю - маю в Одесі чудового друга, залюбки мене прийме і приділить увагу, а тільки я його ніяк не можу витяти у велопохід по Криму, ДУЖЕ шкода, бо він пречудовий співак і гітарист, і провести з ним кілька вечорів біля багаття на плєнері - просто щастя!!! На чемпіонаті України з велотуризму він оршанізував таку культурну програму - серце раділо! Привіт, велолюди з Південної Пальміри!!! Сла-а-а-а-ався, отЄчество наше свободноЄ!
Дружби народу надьОжний оплот!
Медленно цепь кручу -
Еду, куда хочу!
http://vkontakte.ru/id85718499
І нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!!!
Аватара пользователя
comandor194sm
Старожил
 
Сообщения: 260
Зарегистрирован: 07 дек 2007 19:29
Откуда: Дніпропетровск - Київ, Україна!
ICQ: 0

Объявления

Re: Юморина 2011 в городі-герої Одесі чекає на велотуристів!

Сообщение comandor194sm » 04 апр 2010 22:28

Сьогодні повернувся з Одеси - програма перебування виконана і перевиконана, фотозвіт про Юморину - на ...
Пройшов Парадом Юморини у групі есперантистів з Одеси та Ялти, провів усіх на ВІП-трибуну придуманим мною способом, подивилися концерт за участю О.Воробєй, 95 квартала, Потапа і Насті - потім ШИКАРНИЙ святковий салют на 10 хвилин, і до полуночі гуцикав не по-дитячому на дискотеці прямо на ВІП-таки-трибуні, не сходя с мЄста, так сказать... Подивився оперу "Трубадур" і шикарний балет "Ліхута форевер" в Одеському Національному Театрі Опери та балету, хотів ще і на "Жизель" сходить - але полінився... Провів чудовий час з есперантистами з Ялти і закохався у одеситку Таню - але БЕЗ відповідних почуттів з її боку...
Дратує і тривожитьдумка: а чому це есперантисти організували свою участь у Параді Юморини, рокери, двірники, медики, іноземні студенти і багато-багато інших організували - а колони юмористів-влотуристів на Параді не було? Це велика дурість і майже злочин проти української велоспільноти - і з цим треба ЩОСЬ РОБИТЬ!!!
Коротше кажучи - я починаю підготовку участі групм велотуристів-гедоністів-приколістів у Параді Юморини 2011 року!
Прошу висловлюватись про можливості участі майбутніх велолюдей на ммайбутній Юморині!
Медленно цепь кручу -
Еду, куда хочу!
http://vkontakte.ru/id85718499
І нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!!!
Аватара пользователя
comandor194sm
Старожил
 
Сообщения: 260
Зарегистрирован: 07 дек 2007 19:29
Откуда: Дніпропетровск - Київ, Україна!
ICQ: 0

Объявления

Re: Юморина 2011в городі-герої Одесі чекає на велотуристів!!

Сообщение comandor194sm » 04 апр 2010 22:29

comandor194sm писал(а):Народе любі друзі! Я... регулярно... відвідую Одесу 1-2 квітня, приймаю участь в параді по Дерибасовській, присутній на Гала-концерті на Куліковому полі... Там є недорога кафешка у Будинку Профспілок, по телефону замовляєш час і меню і до твого приходу готують і годують... і це ПРЯМО біля ЖД вокзалу... У мене, правда, є де ночувать, на Великій Арнаутській друг живе у вЕлИчЕзНіЙ старовинній квартирі... і я у нього один раз зупинявся - ДУЖЕ КЛАСНО... на розкладушці - та дарма...
А Юморина - це круто! Минулого року я - справжній клоун! - зайшов з тим моїм другом у колонну, в групу пантомімів, що йшла за машиною "Маскі-шоу" і пройшов через усе місто, викобенюючись на всі лади - ну як я люблю... У нас, власне, не було жодних костюмів, я куртку начепив навиворіт, рукавами зав"язав упоперек талії, підібрав кульку на узбіччі, надував її і, розтягуючи "надувало" свиристів нею направо і наліво, було классно! Ігорьоша - мій друг - скописнявся, звичайно, і мене це розхолоджувало - зато ми перемовлялися з МАСКАМИ, я домовився з БльоДанс про яхідні на їх вечірній концерт в Палаці Гумору... но ми пішли ввечері на "95 квартал"... Ну корочЄ... Є чим ТАМ займатися... Місто зранку переповнене ряженими усіх мастей - в принципі можна організувати участь у параді велогрупи - як ви? Порозмальовуємо мордяки, будемо викрикувать різні нісенітниці - оттопиримрся не по-дитячому - і це майже нічого не коштує - квитки до Одеси і харчування... В Одесі потужний велоклуб, керівник Таня Дозволяє переночувать у приміщенні велоклубу - умови там бівачні, душу не є - та дарма нам... А можна заночувати і в Приморському парку в палатках - там місця досить, і це ПРЯМО в центрі.... Ну не знаю... Я поїду знову - якщо живий буду... Ну і бажаючих велотуристів запрошую...
Медленно цепь кручу -
Еду, куда хочу!
http://vkontakte.ru/id85718499
І нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!!!
Аватара пользователя
comandor194sm
Старожил
 
Сообщения: 260
Зарегистрирован: 07 дек 2007 19:29
Откуда: Дніпропетровск - Київ, Україна!
ICQ: 0

Объявления



  • Объявления

Вернуться в Некатегорийные велопоходы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2