Автоматизация бизнеса проверенная временем

Модератор: chao

  • Объявления

Автоматизация бизнеса проверенная временем

Сообщение David » 25 дек 2021 22:49

Какие решения можно сделать, если мне нужно провести автоматизацию бизнеса?? Есть что на примете??
David
Местный
 
Сообщения: 110
Зарегистрирован: 07 ноя 2020 20:56
ICQ: 0
Велосипед: кама

Объявления

Re: Автоматизация бизнеса проверенная временем

Сообщение Natka » 03 сен 2023 14:58

Де знайти програму для ветеринарних клінік? Шукаю вже цілу вічність і нічого. Працюю в одній з найкращих ветеринарних клінік, але наша поточна програма застаріла і створює багато проблем. Ми сильно потребуємо нову програму, яка забезпечить нам зручне та ефективне управління клінікою, реєстрацію клієнтів, облік медичного обладнання та багато іншого. Я впевнена, що така програма повинна існувати, але не можу ніяк знайти її! Може, хтось з вас знає, де можна знайти таку програму?
Аватара пользователя
Natka
Местный
 
Сообщения: 160
Зарегистрирован: 18 янв 2019 19:42
ICQ: 0
Велосипед: Аист

Объявления

Re: Автоматизация бизнеса проверенная временем

Сообщение Sultan » 03 сен 2023 15:05

Я сам працюю в ветеринарній клініці і теж стояв перед цією задачею. Але знайшов відмінне рішення - програму для ветеринарних клінік і аптек від компанії eNote https://enote.vet/ . Вони спеціалізуються на розробці програмного забезпечення для медичних установ і мають великий досвід у сфері ветеринарії. Їх програма дозволяє ефективно керувати клієнтами, медичною документацією, ліками та інвентарем. Вона має легке управління, що допомагає прискорити роботу персоналу клініки та підвищити якість обслуговування.
Аватара пользователя
Sultan
Местный
 
Сообщения: 171
Зарегистрирован: 25 янв 2019 21:30
ICQ: 0
Велосипед: Ardis

Объявления

Re: Автоматизация бизнеса проверенная временем

Сообщение KitanoZ » 12 дек 2023 13:12

Мне нужно подключить платежные системы в мой интернет магазин. Кто знает, сколько на этот времени понадобится?
Аватара пользователя
KitanoZ
Участник
 
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 20 ноя 2023 13:13
ICQ: 0
Велосипед: electra

Объявления

Re: Автоматизация бизнеса проверенная временем

Сообщение Bika » 12 дек 2023 19:07

Такая услуга как интеграция платежных систем https://podhodit.com/integration-payment-systems/ доступна из списка услуг компании Podhodit. Обратитесь сюда и вам настроят, подключат все. Для интернет магазинов - это одна из самых важных услуг, что упрощает прием платежей и тем самым повышает интерес покупателя. Соответственно продажи выпростают в разы.
Аватара пользователя
Bika
Активный участник
 
Сообщения: 34
Зарегистрирован: 04 дек 2023 10:58
ICQ: 0
Велосипед: горный ATB

Объявления

Re: Автоматизация бизнеса проверенная временем

Сообщение daniil054025 » 05 янв 2024 03:16

https://profit.store/uk - ваше ключове рішення для вдосконалення маркетингу. Наскрізна аналітика: Усі аспекти вашого бізнесу на дашборді. Оптимізація: Миттєво покращуйте стратегії та збільшуйте прибуток. Таргетована аудиторія: Знаходьте найбільш ефективні шляхи до вашої цільової аудиторії.
daniil054025
Новичок
 
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 05 янв 2024 03:15
ICQ: 0
Велосипед: шоссейный велосипед

Объявления



  • Объявления

Вернуться в Куплю

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9