Рукоделие

Модератор: chao

  • Объявления

Рукоделие

Сообщение sweet » 26 янв 2021 13:34

Девочки,, подскажите, где вы покупаете оптом товары для рукоделия ??мне нужно очень много
sweet
Опытный участник
 
Сообщения: 95
Зарегистрирован: 07 ноя 2020 20:25
ICQ: 0
Велосипед: Урал

Объявления

Re: Рукоделие

Сообщение Paramon » 26 янв 2021 15:48

Я просто пошла в магазин фурнитуры в своём городе и узнала ,кто у них поставщик. можете поступить так же само.
Paramon
Местный
 
Сообщения: 117
Зарегистрирован: 05 ноя 2020 20:20
ICQ: 0
Велосипед: кама

Объявления

Re: Рукоделие

Сообщение Sultan » 23 июн 2023 08:17

Шукаю найкращий магазин, де можна замовити товари для рукоділля. Хочу мати можливість обрати з широкого асортименту матеріалів та інструментів для вишивання, в'язання, вирубування та багато іншого. Цікавлять надійні постачальники, які пропонують якісні матеріали за доступними цінами. Може, ви маєте якісь рекомендації?
Аватара пользователя
Sultan
Местный
 
Сообщения: 160
Зарегистрирован: 25 янв 2019 21:30
ICQ: 0
Велосипед: Ardis

Объявления

Re: Рукоделие

Сообщение Natka » 23 июн 2023 08:19

Дозвольте розповісти вам про відмінний вибір для замовлення товарів для рукоділля - магазин рукоділля Carisma https://carisma.ua/ . Цей сайт - справжній рай для творчих душ, які люблять створювати щось особливе своїми руками. У Carisma ви знайдете все, що потрібно для вашого хобі: нитки, тканини, гачки, спиці, фурнітуру, шаблони, аксесуари та багато іншого. Що мені особисто сподобалось у магазині рукоділля Carisma? По-перше, їх широкий асортимент - тут ви точно знайдете все, що потрібно для вашого проекту, незалежно від того, чи ви новачок у рукоділлі, чи вже вправний майстер. По-друге, якість продукції - всі матеріали і інструменти відповідають високим стандартам, а це гарантує вам приємне творче процес та відмінний результат.
Аватара пользователя
Natka
Местный
 
Сообщения: 152
Зарегистрирован: 18 янв 2019 19:42
ICQ: 0
Велосипед: Аист

Объявления



  • Объявления

Вернуться в Куплю

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5