цветы с доставкой.

Обсуждение работы форума, клуба и пр.

Модератор: chao

• Объявления

Re: цветы с доставкой.

Сообщение jemreja » 22 авг 2019 15:28

Я для мамы цветы на https://rozetka.com.ua/tsveti/c4629866/ заказывала у них хороший ассортимент и доставка по городу есть. Скоро в школу нужно будет заказать несколько букетов для учителей тоже кстати у них буду покупать ведь доставка быстрая а это главное, может еще какие то интересные предложения будут.

Изображение
jemreja
Новичок

Велосипед: Titan Focus

Объявления

Сообщение bil » 26 авг 2019 09:50

Розкажіть будь ласка як правильно вибирати букети і де їх краще купувати з акцентом на якість, можливо хтось щось порадить, якесь місце у Львові.
bil
Активный участник

Велосипед: Pride Rebel

Объявления

Сообщение Ivan_Ivanovish » 26 авг 2019 10:20

miracle писал(а):Как показывает практика лучшие цветы, которые ты сам выбрал. Хотя я никогда не покупала цветы, не женское это дело) :roll:

Как такое может быть вообще, а разве подружками своим на день рождение не покупали? Очень странно конечно
Ivan_Ivanovish
Местный

Велосипед: Украина

Объявления

Сообщение Alana » 26 авг 2019 11:47

bil писал(а):Розкажіть будь ласка як правильно вибирати букети і де їх краще купувати з акцентом на якість, можливо хтось щось порадить, якесь місце у Львові.

Це досить широке питання, бо форма та зміст букетів залежить від того кому ви даруєте його і коли. Ось наприклад на побачення варто дарувати маленькі за розміром букети, а на день народження і весілля можно дарувати великі. Чоловікам дарують зазвичай букети пірамідальної, або видовженої форми, а жінкам круглої. Якщо йдете на день народження до пані солідного віку, то варто дарувати квіти з великими бутонами. На ювілеї треба дарувати великі букети, наприклад квіти в кошиках.

Хоча всі ці правила можуть бути умовностями, якщо людині подобаються якісь квіти певного кольору, то ви буде їха дарувати. Щодо кольорів, то зазвичай червоний це колір пристрасті, білий ніжності, а жовтий дружби та поваги.

Я іноді дарую букети на рівні відчуттів. Якщо мені подобається букети, то я його купую. Зазвичай я роблю це в квітковому інтернет-магазині https://kvitna.ua/ Там доволі гарний вибір букетів, є на що подивитись і тим більше купити.

ИзображениеИзображение
Alana
Новичок

Велосипед: Энворе

Объявления

Пред.

• Объявления

Вернуться в Общие вопросы