я ищу хороший сексшоп

Обсуждение работы форума, клуба и пр.

Модератор: chao

  • Объявления

я ищу хороший сексшоп

Сообщение LunarEclipse » 20 дек 2023 15:04

Здравствуйте! Я размышляю над выбором между походом в физический магазин секс-товаров и заказом онлайн. Какие плюсы и минусы у вас были при покупке в онлайн-секс-шопах и в магазинах с "живой" торговлей?
LunarEclipse
Активный участник
 
Сообщения: 34
Зарегистрирован: 20 дек 2023 14:06
ICQ: 0
Велосипед: Trek Горный велосипед

Объявления

Re: я ищу хороший сексшоп

Сообщение MaksymSapog » 21 дек 2023 20:36

Я завжди знаходжу радість у відвідуванні магазину для дорослих Candor Place. Цей інтернет сексшоп просто вражає своїм великим вибором іграшок для дорослих. Завдяки їм, купити іграшки для дорослих стало набагато простіше та зручніше.

Іграшки для дорослих купити тут - це гарантована якість та анонімність. Мені подобається, що Candor Place https://candorplace.com/ завжди піклується про конфіденційність своїх клієнтів, і мої замовлення приходять в надійних упаковках. Це дуже важливо для мене, оскільки цікавлюся інтимними покупками.

Інтерфейс інтернет магазину дуже зручний, і пошук іграшок для дорослих купити не займає багато часу. Я завжди знаходжу те, що мені потрібно, завдяки детальним описам і фотографіям товарів.

Candor Place - це найкращий інтернет сексшоп, який я знаю. Їхній вибір, якість та конфіденційність роблять їх відмінним вибором для всіх, хто шукає задоволення та якість в одному місці.
MaksymSapog
Активный участник
 
Сообщения: 30
Зарегистрирован: 20 дек 2023 17:27
ICQ: 0
Велосипед: Comanche

Объявления

Re: я ищу хороший сексшоп

Сообщение Sultan » 18 янв 2024 21:59

Хочу поділитися своїм захопленням щодо вибору секс-ляльки для чоловіків https://talla.ua/ua/seks-kukly/ в інтернет-магазині. Завжди цікавило, чи може такий інтимний аксесуар дійсно зробити наше особисте життя яскравішим. Обравши секс-ляльку відповідно до своїх фантазій, я отримав неймовірно реалістичну модель, яка змінила мій погляд на власні можливості. Зручність використання та якість матеріалів - на висоті. Це не просто іграшка, а справжній спосіб знайти нові відчуття та задоволення у власних фантазіях.
Аватара пользователя
Sultan
Местный
 
Сообщения: 176
Зарегистрирован: 25 янв 2019 21:30
ICQ: 0
Велосипед: Ardis

Объявления

Re: я ищу хороший сексшоп

Сообщение Feiqa » 23 янв 2024 21:09

Что значит хороший сексшоп? У каждого свои предпочтения в этом деле
Аватара пользователя
Feiqa
Участник
 
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 18 янв 2024 21:49
Город: Dnepr
ICQ: 0
Велосипед: Cemper

Объявления

Re: я ищу хороший сексшоп

Сообщение VelikKovelik » 23 янв 2024 21:12

Мне понравился магазин для взрослых Сексгуд. Тут много интересных есть товаров для воплощения разных эротических фантазий. Например, вот такой страпон https://sexgood.com.ua/seks-igrushki/st ... i_dvoynoy/ мы с женой приобрели здесь. Хотим попробовать на деле, пока не знаем как к нему подойти, так как это для нас новый опыт и много чего мы еще не знаем в плане секса с игрушками.
Аватара пользователя
VelikKovelik
Новичок
 
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 18 янв 2024 22:14
ICQ: 0
Велосипед: Cemper

Объявления

Re: я ищу хороший сексшоп

Сообщение Mavka » 15 фев 2024 17:35

Спасибо всем за предложения.
Аватара пользователя
Mavka
Участник
 
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 15 фев 2024 17:28
ICQ: 0
Велосипед: горный ATB

Объявления



  • Объявления

Вернуться в Общие вопросы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4