Модульні будинки

Обсуждение работы форума, клуба и пр.

Модератор: chao

  • Объявления

Модульні будинки

Сообщение Natka » 18 июл 2023 16:21

Шукаю компанію, яка займається замовленням модульних будинків. Можливо хтось може підказати, де можна знайти надійного виробника? Я бажаю мати сучасне, енергоефективне житло, але не знаю з ким зв'язатися. Можливо, ви маєте рекомендації або досвід співпраці з компаніями, що пропонують модульні будинки?
Аватара пользователя
Natka
Местный
 
Сообщения: 163
Зарегистрирован: 18 янв 2019 19:42
ICQ: 0
Велосипед: Аист

Объявления

Re: Модульні будинки

Сообщение Sultan » 18 июл 2023 16:23

Я нещодавно замовляв модульний будинок для своєї родини та дуже задоволений результатом. Я звертався до компанії, яка врахувала всі мої побажання та зробили все в строки. Перевагою цієї компанії є висока енергоефективність їхніх будинків та використання екологічно чистих матеріалів.
Аватара пользователя
Sultan
Местный
 
Сообщения: 176
Зарегистрирован: 25 янв 2019 21:30
ICQ: 0
Велосипед: Ardis

Объявления

Re: Модульні будинки

Сообщение ladda » 18 июл 2023 16:24

Я рада допомогти вам з пошуком компанії для замовлення модульного будинку. Одним з надійних виробників, на яких варто звернути увагу, є компанія Dewpoint. Вони спеціалізуються на створенні якісних модульних будинків з використанням сучасних технологій та матеріалів. На їхньому сайті https://dewpoint.com.ua/building/modulnie-doma/ ви знайдете багато корисної інформації щодо їхніх послуг та портфоліо реалізованих проектів. Зверніться до компанії Dewpoint навіть онлайн і все буде зроблено ідеально.
ladda
Опытный участник
 
Сообщения: 76
Зарегистрирован: 30 янв 2020 20:59
Город: +
ICQ: 0
Велосипед: украиа

Объявления



  • Объявления

Вернуться в Общие вопросы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 23