Автоматизація кафе

Обсуждение работы форума, клуба и пр.

Модератор: chao

  • Объявления

Автоматизація кафе

Сообщение Sultan » 28 мар 2024 21:12

Я нещодавно відкрив своє маленьке кафе у серці нашого міста. Все йде добре, але з кожним днем я все більше усвідомлюю, наскільки важливою є автоматизація процесів в наш час. Я думаю про систему, яка допомогла б замовленням, обліком та, можливо, навіть управлінням персоналом. Враховуючи, що ми ще маленьке кафе, великі інвестиції поки що непідйомні. Тому хочу знайти щось оптимальне і надійне. Можливо, хтось з вас може порадити, де замовити автоматизацію для кафе, що не вимагає великих витрат, але при цьому є ефективною?
Аватара пользователя
Sultan
Местный
 
Сообщения: 176
Зарегистрирован: 25 янв 2019 21:30
ICQ: 0
Велосипед: Ardis

Объявления

Re: Автоматизація кафе

Сообщение ladda » 30 мар 2024 22:26

Маючи досвід роботи з різноманітними системами автоматизації, я хотіла б порекомендувати вам вебсайт knaipa-service.pro/=. Вони спеціалізуються саме на автоматизації ресторану https://knaipa-service.pro/ , пропонуючи рішення, які охоплюють усе: від прийому замовлень до обліку і управління персоналом. Їх системи легкі у використанні та адаптовані до потреб малого бізнесу, що робить їх ідеальним варіантом для вашого кафе. Окрім того, їхній підхід до кожного клієнта є дуже гнучким, що дозволяє адаптувати систему під конкретні потреби вашого бізнесу без необхідності вкладати великі суми грошей. Ви отримаєте не лише програмне забезпечення, але й повний супровід, навчання персоналу та технічну підтримку на високому рівні.
ladda
Опытный участник
 
Сообщения: 76
Зарегистрирован: 30 янв 2020 20:59
Город: +
ICQ: 0
Велосипед: украиа

Объявления



  • Объявления

Вернуться в Общие вопросы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4