Ремонт квартири під ключ у Києві

Форум на велосипедные темы не нашедшие места в других разделах

Модераторы: solver, chao

  • Объявления

Ремонт квартири під ключ у Києві

Сообщение OlegLitvinov » 27 мар 2024 23:41

Добрий день! Шукаю компанію з ремонту квартир, яка спеціалізується на виконанні ремонтів з використанням екологічних матеріалів та зелених технологій. Чи є серед ваших знайомих такі, хто має досвід у цьому напрямку?
Аватара пользователя
OlegLitvinov
Активный участник
 
Сообщения: 49
Зарегистрирован: 26 ноя 2023 03:20
ICQ: 0
Велосипед: CORRADO Piemont

Объявления

Re: Ремонт квартири під ключ у Києві

Сообщение OksanaSomova » 28 мар 2024 00:14

OlegLitvinov писал(а):Добрий день! Шукаю компанію з ремонту квартир, яка спеціалізується на виконанні ремонтів з використанням екологічних матеріалів та зелених технологій. Чи є серед ваших знайомих такі, хто має досвід у цьому напрямку?


Мій досвід роботи з ALEX HOUSE https://alex-house.com.ua/service/remont-pid-klych/ був дуже позитивним. Вони не лише виявилися досвідченими фахівцями з високим рівнем професіоналізму, але й підходили до ремонту моєї квартири з великою увагою та розумінням. Їхня команда докладала всіх зусиль, щоб забезпечити відмінний результат, і я була повністю задоволена кінцевим продуктом. Я рекомендую ALEX HOUSE усім, хто шукає надійного партнера для ремонту квартири.
Аватара пользователя
OksanaSomova
Активный участник
 
Сообщения: 25
Зарегистрирован: 22 янв 2024 02:31
ICQ: 0
Велосипед: Atlantic Madeira

Объявления

Re: Ремонт квартири під ключ у Києві

Сообщение Mavka » 23 апр 2024 12:45

А мне нужно дачный домик в порядок привести. Там столько работы и материалов нужно много.
Аватара пользователя
Mavka
Участник
 
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 15 фев 2024 17:28
ICQ: 0
Велосипед: горный ATB

Объявления

Re: Ремонт квартири під ключ у Києві

Сообщение Camila » 23 апр 2024 16:51

Мне для ремонта нужно было заказать геотекстиль. Начала искать предложения от магазинов строительных материалов и сравнив варианты, сделала заказ в компании Mizol, ⁣цены тут⁣ актуальные при заказе у оператора. Смотрите все, что нужно для ремонта из наличия, сразу можете заказать с доставкой по Украине. Компания доставит заказ со склада, который максимально близко от вас находится.
Аватара пользователя
Camila
Активный участник
 
Сообщения: 28
Зарегистрирован: 25 дек 2023 15:24
ICQ: 0
Велосипед: Toprider 910

Объявления



  • Объявления

Вернуться в Велосипедный треп

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9