Очередной детский велопоход поКрыму30.04-10.05.10начинается!

Начальный/Средний уровень Туристической Подготовки это Походы 1,2,3 категории сложности

Модератор: solver

  • Объявления

У вас есть дети! Они Поедут с вами в этот велопоход!

ДА?
5
63%
НЕТ!
3
38%
НЕ УВЕРЕННО...
0
Голосов нет
 
Всего голосов : 8

Re: Очередной детский велопоход поКрыму30.04-10.05.10начинае

Сообщение ДДП » 23 мар 2010 11:47

Миша, привет
Очень жаль, что ты так все воспиринял...
Тебя ввело в заблуждение неправильное копирование (цитирование) сообщения на одном форуме и вставка этого копирования на другой ( в котором все отражается не так - технически)
Как ты говорил\соглашался с тем, что Модератор может поправить\почистить тему от флуда. Так вот твое сообщение (цитата) было такое - "Не смеши мои тапки..." в темном фоне мелким шрифтом и никакого больше сообщения. Я посмотрел выше к чему бы это могло относиться и не нашел к чему это было сказано или процитировано. Тебе уже и я и Саша говорили о правильном циторовании и освещении постов...
Конечно, я чувствую себя виновантым прерд тобой, но именно ты сделал так, чтобы это чувство вины появилось у меня.
Миша, пиши технически-правильные, добрые (даже стебать с другого человека можно по-доброму) сообщения и у тебя не будет повода чувствовать себя обиженным и обделенным. Не знаю, как ещё более благожелательно выразить эпистолярно свое сожаление, ( я не поэт-лирик) потому просто поставлю "смайлик" :)
ДНЕПРОВЕЛОКЛУБ http://www.dneproveloklub.dp.ua
Аватара пользователя
ДДП
Старожил
 
Сообщения: 520
Зарегистрирован: 24 ноя 2007 00:34
Откуда: Днепро

Объявления

Re: Очередной детский велопоход поКрыму30.04-10.05.10начинае

Сообщение comandor194sm » 23 мар 2010 14:24

Привіт, Діма!
Насправді все було не так. І проблеми з цитуванням не у мене, а у мого компа: він десь ховає слово "куоте", після якого треба писать.
Але моє незадоволення форумом ДВК і рішення "самоліквідуватись" "виросло" не з проблем з цитуванням. Видалені три чи чотири моїх пости, у яких я висловлював МОЄ відношення до походу на північ:
1. я вважаю, що Г. позбавляє учасників своєї експедиції задоволення від кримського тепла. Хоча вони отримають якесь інше задоволення - від нічних заморозків, наприклад, чи від несподіваних снігопадів - як ви у березневому 2009 року поході Умань-Одеса... І дівчата повернуться з кашлем, як Юля, Леся і Аня з походу Шоліна... І мені їх шкода: і Свєту, і Ларісу і - особливо - Ніну. Я маю право на ТАКУ думку? Поверни ЇЇ у форум!
2. упевнений, що випад Г. про невідповідність суті велофоруму моїх планів здійснити водний похід по ДнЖрЖському водосховищу, висловлених в темі "С.П." - безпідставний і такий, що перевищує його права як користувача на форумі ДВК - бо я ТОЧНО ТАКИЙ же користувач і маю право висловлюватись вільно на будь-які теми. Г. ще відповів, що може подарувати назву моєму байда-походу, а свій перейменувати на "Сєвєрное Придніпров"я" - цього поста теж немає... Прошу повернуть!
3. я придумав- в продовження думки Олі про пароль без рушниці (цей пост залишився) - класну "горбушку" щодо того, що Г. убиває дичину поглядом: обніме едак якогось лося, подивиться ніжно йому у вологе добре око і скаже: "Умрі, лоШАРА!" і лось - беркиць на бочіну і всьо - м"ясо на шашлик готове... ЩО ти знайшов тут кримінального, які такі недозволені речі чи Образи відчув - не знаю... Це звичайний стьоб, не злий абсолютно, не спрямований проти Г. - але зник. Наприклад, останній пост СерЖа - "Цитата: Луч от 19 Марта 2010, 13:51:20
ну типа - парень и девушка сидят в вагоне... кха-кха... значит связаны с ж/д транспортом
И давно они там сидят? Наверное сильно связаны.." - теж не що інше, ніж спроба оживить тему несподіваними алегоріями, "горбушками" тощо.
4. мене розсмішила заява Г. про мою "диссонансність" - саме до неї відноситься теза "не сміши мої тапочки". Ну справді - я, командор 194см, аскет самопровозглашОнний, велосипедист-гедоніст "по жизні" - дисоную з велофорумом? Не смішіть мої тапочки!
5. паранойя - манія переслідування, коли здається, що хтось за тобою слідкує, хоче тобі зла і "дисонує" з оточуючим світом. Г. он уже шуточного вірша накатав - а поста, де я запідозрив у нього паранойю - не є... ДЕ ПОДІВСЯ?
6. можливо, я щось забув або не дослівно відтворив - моя пам"ять не така потужна, як у форума - саме тому я вважаю неприпустимим видалять пости, якщо вони не порушують Угоду Користувача форуму. У чому полягають мої порушення, які розділи Угоди я порушив - прошу по пунктам.
Медленно цепь кручу -
Еду, куда хочу!
http://vkontakte.ru/id85718499
І нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!!!
Аватара пользователя
comandor194sm
Старожил
 
Сообщения: 260
Зарегистрирован: 07 дек 2007 19:29
Откуда: Дніпропетровск - Київ, Україна!
ICQ: 0

Объявления

Re: Очередной детский велопоход поКрыму30.04-10.05.10начинае

Сообщение ДДП » 23 мар 2010 15:48

Еще раз повторю из Темы "Сиреневое приднепровье" я удалил только один пост "не смеши мои тапочки..." Отстальное это что-то непонятное. Из админов - я и Фаталити (его последний заход на форум ДВК - 9 февр) кто тогда удаляет? :shock: как не сами авторы постов или кто-то пробил защиту? :shock:
ДНЕПРОВЕЛОКЛУБ http://www.dneproveloklub.dp.ua
Аватара пользователя
ДДП
Старожил
 
Сообщения: 520
Зарегистрирован: 24 ноя 2007 00:34
Откуда: Днепро

Объявления

Re: Очередной детский велопоход поКрыму30.04-10.05.10начинае

Сообщение ATA » 23 мар 2010 16:06

Обсуждать личные вопросы/пожелания/взимоотношения и пр. пожалуйста в личку...
С ув. админ
Можно отправить сообщение, не подумав о грамотности, и послушать, что о тебе думают другие. А можно просто использовать проверку правописания в Word
Аватара пользователя
ATA
Старожил
 
Сообщения: 1678
Зарегистрирован: 19 ноя 2007 16:47
Откуда: Днепропетровск

Объявления

Re: Очередной детский велопоход поКрыму30.04-10.05.10начинае

Сообщение Emmy » 24 мар 2010 00:44

А давайте ка лучше поход обсудим?!
Аватара пользователя
Emmy
Участник
 
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 08 мар 2010 00:20
Откуда: Киев

Объявления

Re: Очередной детский велопоход поКрыму30.04-10.05.10начинае

Сообщение comandor194sm » 24 мар 2010 01:01

ATA писал(а):пожалуйста в личку...

Прошу пардону - но у нас публічная драка з ДДП, при чому у нього непонятки відразу з двома Командорами - мною і Льошою А. - і процесс підготовки велопоходу включає в себе і різного роду розборки і публічні драки - чому б і ні... Наприклад тема комерційності дитячого походу. Я висловився на ВелоКиєві і повторюю на ВелоДніпрі:
ДДП писал(а):готов доплачивать

ДДП злий! Ну а якщо серйозно: у мене товар - доскональне знання маршруту і специфічна здатність проводить группу безоплатно в усі без винятку достопрімєчатЄльності через "піонерський вхід". Хто готовий заплатить мені і скільки? Зазвичай, коли я продавав запрошення на гастрольні естрадні концерти, я просив половину вартості квитка: мені вигідно (отримав трішечки гривні) і покупцю (потрапляє на шикКонцерт за половину ціни).
1. Ну доскональне знання маршруту... Хто купить? Терра? Вона сама кому хочеш продасть СВОЄ знання і досвід. Цього добра у неї - валом. Женя? Та він облазив Крим уздовж і впоперек, ми разом з ним були у "четвірці" по Криму у жовтні 2009. Нє, у Жені я грошей не візьму... Хіба що частину "общака" за мед... Так Женя ж напакує у рюк для доці СТІЛЬКИ делікатесів, що мій мед буде виглядать - як капля в морі. Маргарита? Ну да, Марго чайник 100% - але ж я її упіймав у парку Глоби тоді, коли вона після двох тижнів їзди "одною ногою по бордюру" тільки-тільки навчилась тримать рівновагу... Катаємось разом, в гості ходимо разом, дружимо - які гроші, про що ви? Андрій? Так він і сам дав мені за мої за ним опікування "Тараса Шевченка", я і не просив... Та він з нами, мабуть не піде - інститут, то да сьо... Олександра? Правда - майже незнайома дівчина, пару раз були в ПВД, при зустрічі цілуватись в щічку не хоче, почни вимагать оплату за мої знання Криму - перестане здоровкатись. Залишаються Олег і дві його знайомі. Ідуть в наш дитячий похід, бо їм підходить маршрут, темп, компанія і досвічений керівник. Постав оплату за участь у велопоході - підуть самі, і будуть праві: навіщо платить, якщо можна не платить. Залишається мій син... Я б з нього узяв оплату - мамаша у нього "при грошах" - але я його і так у неї ледве вимолив, вєл йому купив, корємат, спальник, квитки, годуватиму його і не вантажитиму - аби тільки подихав свіжим повітрям і відволікся від своїх дурних "броділок" на мобільному з ранку до ночі... Він і так буде найслабшим... мій синочка... худишечка моя ненаглядная... мамою занехаяная фізично і замордованая морально... мамою... хіба мама може сина замордувать??? Наша - може!!! Самі побачте...
#close_tema
2. Піонерський вхід. Зазвичай "лєвий" вхід віддалений від центрального і незручний. Через забор - як в Нікітському... Або по вертикалі - як на Ескі... (кому облом через забор - тим на центральний! Для мене залізти на шару, почубиться з охороною - СПОРТ високих досягнень, майже Олімпійська програма!!!) Але безплатний. З чужих "чайників" я б залюбки зідрав половину вартості вхідного квитка - а як же зі "своїх"? Мені здається, як тільки між учасниками моєї команди стануть гроші - команди вже не буде, зникне оте ЩОСЬ, що об"єднує чужих людей і робить з них друзів. Кажуть же - "нє імєй сто рублєй, а імєй сто друзєй"... Ну корочє... За квартиру і за хліб мені треба платить точно так, як ДДП, я п"ятий рік безробітній і ідея комерційних велопоходів мене ДУЖЕ приваблює... теоретично... А практично - я не можу давать статус комерційного моєму дитячому походу, бо боюсь, що тоді зникне ота ефемерна дружня складова цього траневого, по суті абсолютно безглуздого перебування "бозна де бозна з ким і бозна чому і бозна скільки". Ну правда, люди... І нехай ДДП з мене сміється - хоч лусне... І нехай я не
сучасний і живу минулими цінностями - для мене вони актуальні і досі, і привабливі до нестями... НАШ дитячий похід НЕ КОМЕРЦІЙНИЙ. #close_tema
Emmy писал(а):А давайте ка лучше поход обсудим?!
Последний раз редактировалось comandor194sm 24 мар 2010 01:55, всего редактировалось 1 раз.
Медленно цепь кручу -
Еду, куда хочу!
http://vkontakte.ru/id85718499
І нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!!!
Аватара пользователя
comandor194sm
Старожил
 
Сообщения: 260
Зарегистрирован: 07 дек 2007 19:29
Откуда: Дніпропетровск - Київ, Україна!
ICQ: 0

Объявления

Re: Очередной детский велопоход поКрыму30.04-10.05.10начинае

Сообщение comandor194sm » 24 мар 2010 01:43

Emmy писал(а):А давайте ка лучше поход обсудим?!

Давайте обсудім... ка... обсуждаєм... обсуждаєм... обсуждаєм... Я-то обсуждаю... А ви, Еммі - чому не обсуждаєте? А ШО обсуждать? Маршрут? Ви його не знаєте - ШО будете обсуждать? Я п"ятий раз по ньому веду людей - ШО мені його обсуждать? Терра не приймає участі - їй все ясно. Женя купив квитки, одписався - і чекає покупки квитків НАЗАД. І правильно робить. Женя - як - напевно - майбутній завхоз, за тиждень ДО відправлення потягів напише конкретно ЩО і КОМУ захватить з продуктів - і всі діла... Ми у Дніпрі (Марго, Олександра, Оля, Олег і я) зберемось у квітні на ПВД, обговоримо хто що бере з суспільного, я, наприклад - таганок, хоч він у мене з нержавЄйки і важкуватий, 10-літровий бідон з кришкою для каші і 8-літрову каструлю з кришкою для чаю (або навпаки), шампури 8 штук, пилку, сокиру, трос для вєліків (якщо Чак позичить, бо свій у мене коротЮсінткий, 2 метри всього), гітару, фотоаппарат, флешку для обміну фотками у Севастополі, поліетилени для навісу від дощу і для накривання вЄліків (у мене, правда, поганенькі, не нові), сушильних вірьовок для білизни і спальників, краги для багаття, можу взяти "Шмель" 600-грамовий. Можу не брати, якщо буде газова горєлка. Є у мене і цепна пилка від "Дружби" - якщо буде потрібна... Що у кого ще є? У Жені ЖПС, дуже корисна штука... Ополонник алюмінієвий Є у кого? Бо у мене нержавєйка, важкий, гад... Потрібні одна або дві роздЄлочні дошки і клійонка для імітації столу... І багато-багато спирту для оргій...
Щодо розподілу по палаткам... У мене "альпійка" моделі 1715 року "СОВДЕП!!!", тримісна, у ній я хотів би бачить себе, Марго, (якщо вона до когось молодшого не дремене) і посередині, де найтепліше - мого 14-річного Сашку. Хто ще має палатки і вільні місця в них - у нас Олександра бездомна поки що... І Андрій - якщо піде з нами... Чак завжди спить під відкритим небом біля вєліків - але я ніяк не можу умовити його приєднатися до нас... Каже "холодно в Криму"... Ну та ясно - якщо спать не в палатці...
ото таке...
Тапер ви, Еммі - обсуждайте! Почитали теми з Велошколи ДВК, чи ще? Може, якісь запитання виникли... Бо досі у вас питань не виникало...
Медленно цепь кручу -
Еду, куда хочу!
http://vkontakte.ru/id85718499
І нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!!!
Аватара пользователя
comandor194sm
Старожил
 
Сообщения: 260
Зарегистрирован: 07 дек 2007 19:29
Откуда: Дніпропетровск - Київ, Україна!
ICQ: 0

Объявления

Re: Очередной детский велопоход поКрыму30.04-10.05.10начинае

Сообщение comandor194sm » 24 мар 2010 02:13

ДДП писал(а): как не сами авторы постов

Ти шутіш? Я так гордився своїми "горбушками", доставаннями Г., умнічаннями і разглагольствуваннями - ти ШО!!! І я б став удалять мої шедеври... мої перли... мої бриліянтіки... і... алмази неграньонні? Не зли мене, Діма... ШО, ЦЕ НЕ ТИ ПОВИДАЛЯВ МОЇ ПОСТИ В ТРЬОХ ТЕМАХ??? Як страшно жить... А ХТО Ж тоді ця падлюка? А автор теми може? А хіба він падлюка? Та нє... не може буть... вірші пише... Кому ЦЕ потрібно???!!! Мама дорогая... Шпійони американські? Вурдаллари Білла Гейтца??? ХТО??? Може, Дикий? Він завжди вугли згладжує - де нада, де не нада... Не похоже...
Еге-ге-гей, народ свЄдующий, компітЄнтний!!!!!!!!!!!!!! Допоможіть розібратися - ХТО МІГ ПОВИДАЛЯТЬ мої шедевральні безсмертні "горбушки" з дружествЄнного форума ДВК!!! Грабьож серед білого дня... Як страшно жить...
Медленно цепь кручу -
Еду, куда хочу!
http://vkontakte.ru/id85718499
І нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!!!
Аватара пользователя
comandor194sm
Старожил
 
Сообщения: 260
Зарегистрирован: 07 дек 2007 19:29
Откуда: Дніпропетровск - Київ, Україна!
ICQ: 0

Объявления

Re: Очередной детский велопоход поКрыму30.04-10.05.10начинае

Сообщение Enion » 24 мар 2010 15:50

comandor писал(а): я п'ятий рік безробітній


Я вас прекрасно розумію, хоч у самого стаж вдвічі менший.

comandor писал(а): Залишаються Олег і дві його знайомі. Ідуть в наш дитячий похід, бо їм підходить маршрут, темп, компанія і досвічений керівник. Постав оплату за участь у велопоході - підуть самі, і будуть праві: навіщо платить, якщо можна не платить.


Але навіть якби в мене була б нескінченна кількість рахунків в іноземних банках, я поділяю висловлювання автора в сусідній темі про Крим:

makushima писал(а):
Andgi писал(а):
Ascet писал(а):И ещё. О том, что поход носит коммерческий характер можно было сообщить заранее. Для меня платить за поход по Крыму унизительно, похоже на плату за секс с собственной женой.

+1

+2


Наша основна мета - проїхатись великою, дружньою компанією по певному маршруту. Можна і в чотирьох, і в двох!, але це більш актуально для висококатегорійних, а не гедонічних варіантів. Наразі стоїть завдання відпочити.
Що стосується платних музеїв та інших піонерських ходів - з задоволенням посиджу біля велосипедів з баулами (хтось таки має їх охороняти від жадібних поглядів чужинців). В даному випадку мені особисто важливий сам процес вело походу, а не пам"ятки історії. Для другого варіанту(полазить по музеям) я б віддав перевагу пішому радіальному історико-пізнавальному походові.
Мене більше хвилюють місцеві працівники лісогосподарських ділянок Криму, які беруть нал за "ВХІД" куди? Невідомо куди і навіщо.
Вже боролися з подібними красенями в минулому році, які збирають данину з неосвічених туристів начебто за прибирання сміття. Не смішіть мої сміттєві пакети... Після лекції на юридичну тему правда вони повтікали, але ми ж їдемо не з проповіддю і донесенням освіти в неосвічені маси... хочеться спокою і миру.
Если вы не учитесь на своих ошибках, нет смысла их делать. (с)
Вело Бровари
Аватара пользователя
Enion
Участник
 
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 08 мар 2010 23:38
Откуда: Київ

Объявления

Re: Очередной детский велопоход поКрыму30.04-10.05.10начинае

Сообщение Enion » 24 мар 2010 16:22

Щодо розподілу по палаткам... У нас з Еммі двомісна палатка. От ще Інна у нас без житла. Але думаю знайдемо.
Що у нас є із загального спорядження... газова горілка(балони по 200 мл) для великої кількості народу каші не звариш... але хоча б воду для чаю закип"ятити можна. І ще можна лісникам показувати - щоб думали, що ми вогнища не розпалюємо ;), міні котел 2,5 л люмінь,
По вело частині: спиці для вела запасні можна придбати, не проблема, ключ на 15(для педульок), велоаптечки, ключ для демонтажу касети типу шимано/срам і центрлоковських роторів, супер клей+нитки для ремонту покришок(досвід зашивання є ;) ), запасні тросики для переднього і заднього переклюка, мастило для швейних машин(скільки краще взяти?) для змащювання ланцюгів, звінсно насоси з універсальною насадкою(преста-шредер), бортіровки для покрих, вижимка для ланцюгу та шестигранники. Може ще щось треба.
Також беру фотик canon s3 is.


Дзвонив, дізнавався про квитки. Сьогодні 24.03 є на 7.05. В суботу думаю мають бути на 10 травня.
Последний раз редактировалось Enion 27 мар 2010 01:45, всего редактировалось 1 раз.
Если вы не учитесь на своих ошибках, нет смысла их делать. (с)
Вело Бровари
Аватара пользователя
Enion
Участник
 
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 08 мар 2010 23:38
Откуда: Київ

Объявления

Re: Очередной детский велопоход поКрыму30.04-10.05.10начинае

Сообщение terra » 24 мар 2010 23:46

Сегодня мое начальство сподобилось и подтвердило мне выходные дни на все майские праздники, так что теперь едем без всякой задней мысли :)
Остался вопрос только с датой отъезда... Пока думается 9-го, потому что 11-го прибудем и так в 10.04 ... Работа, школа уже горят синим пламенем :)
По снаряжению у нас с Мишкой все есть. Надо только газ.баллончики купить.
ЗЫ: из текстов понимаю самую малость, но стараюсь изо всех сил :D ...
ВелоПитер
Аватара пользователя
terra
Активный участник
 
Сообщения: 38
Зарегистрирован: 31 июл 2009 20:58
Откуда: Санкт-Петербург

Объявления

Re: Очередной детский велопоход поКрыму30.04-10.05.10начинае

Сообщение Jorik » 25 мар 2010 08:25

По снаряжению есть палатка 2х местная на нас с Яной. Из общественного могу взять топор, трос на велики(метра три вроде). Если желающих на место завхоза нет то могу взвалить на себя, этот не посильный труд :D
С наилучшими пожеланиями ...
Записывайтесь в велоклуб :-)
Изображение - Я на ВелоДруге
Аватара пользователя
Jorik
Опытный участник
 
Сообщения: 79
Зарегистрирован: 27 дек 2007 18:20
Откуда: Киев
ICQ: 0

Объявления

Re: Очередной детский велопоход поКрыму30.04-10.05.10начинае

Сообщение terra » 25 мар 2010 21:01

У нас есть котел 2,5 л с крышкой, его обычно хватает для приготовления на 5 человек.
Топор, на мой взгляд, в Крыму будет лишним.
ВелоПитер
Аватара пользователя
terra
Активный участник
 
Сообщения: 38
Зарегистрирован: 31 июл 2009 20:58
Откуда: Санкт-Петербург

Объявления

Re: Очередной детский велопоход поКрыму30.04-10.05.10начинае

Сообщение terra » 27 мар 2010 07:25

Купили обратные билеты на 8 мая. Отправление 22.15
ВелоПитер
Аватара пользователя
terra
Активный участник
 
Сообщения: 38
Зарегистрирован: 31 июл 2009 20:58
Откуда: Санкт-Петербург

Объявления

Re: Очередной детский велопоход поКрыму30.04-10.05.10начинае

Сообщение Enion » 28 мар 2010 00:54

terra, а где будете совершать посадку на поезд?

comandor194sm, изначально по плану вся группа едет до Севастополя до 10 мая. У основной группы график тот же? Или планы подвергаются корекции?
Если вы не учитесь на своих ошибках, нет смысла их делать. (с)
Вело Бровари
Аватара пользователя
Enion
Участник
 
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 08 мар 2010 23:38
Откуда: Київ

Объявления

Пред.След.


  • Объявления

Вернуться в Велопоходы НТП и СТП

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6