Террасная доска

модерируемый форум для "разговоров обо всем и ни о чем" не связанном с велосипедом

Модераторы: solver, chao

  • Объявления

Re: Террасная доска

Сообщение tema » 03 июн 2021 13:23

Мне нравится вариант доски из древесно-полимерного композита.  Она не скользит, имеет невидимую фиксацию и не боится плесени. Вот, к примеру взять  woodplast  https://woodplast.com/ru/. Есть возможность выбрать любой цвет, и применить можно не только для террасы ее. Так что все же советую ознакомиться. На сайте есть номер телефона, можете напрямую проконсультироваться с менеджером.
tema
Новичок
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 03 июн 2021 13:23
ICQ: 0
Велосипед: велосипед

Объявления

Re: Террасная доска

Сообщение Welly » 29 апр 2024 18:12

Хочу зробити затишне місце на терасі, але не знаю, де краще купити дошку. Які особливості потрібно враховувати під час вибору? І де можна отримати консультацію щодо монтажу?
Welly
Новичок
 
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 19 янв 2024 11:51
ICQ: 0
Велосипед: Trek Bicycle

Объявления

Re: Террасная доска

Сообщение Astin » 29 апр 2024 18:29

Ми нещодавно розпочали ремонт двору біля нашого будинку, і мені прийшла ідея встановити терасну дошку для створення затишного місця відпочинку на свіжому повітрі. Після вивчення різних варіантів матеріалів я зміг купити термооброблену терасну дошку на сайті котрий порадили мені знайомі. Її екологічна чистота та стійкість до вологи та ушкоджень мене переконали. Коли замовив доставку, був приємно вражений оперативністю сервісу. Тепер наш двір перетворився – з'явився затишний куточок для сімейних посиденьок та вечірніх чаювань. Усі сусіди у захваті від результату!
Astin
Новичок
 
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 19 янв 2024 11:56
ICQ: 0
Велосипед: Specialized

Объявления



  • Объявления

Вернуться в форум обо всем и ни о чем :-)

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2