Продукты питания

модерируемый форум для "разговоров обо всем и ни о чем" не связанном с велосипедом

Модераторы: solver, chao

  • Объявления

Re: Продукты питания

Сообщение KitanoZ » 20 ноя 2023 13:15

Колеги, а чи можу я в інтернеті замовити якісний смалець оптом?
Аватара пользователя
KitanoZ
Участник
 
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 20 ноя 2023 13:13
ICQ: 0
Велосипед: electra

Объявления

Re: Продукты питания

Сообщение Texass55 » 21 ноя 2023 09:36

KitanoZ писал(а):Колеги, а чи можу я в інтернеті замовити якісний смалець оптом?

Раніше я б вам із впевненістю б точно не змогла відповісти. Але часи змінились і зараз в цьому питанні все набагато краще виглядає. Навіть смалець купити https://eurocommerce.com.ua/svynyna/ в інтернеті можна і його якістю ви точно будете задоволені! Так само практикувала це робити і продукція від EuroСommerce мене абсолютно влаштовує по всім параметрам. Тому і вам раджу цей варіант спробувати
Аватара пользователя
Texass55
Участник
 
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 17 ноя 2023 16:08
ICQ: 0
Велосипед: bmx

Объявления

Re: Продукты питания

Сообщение KitanoZ » 21 ноя 2023 10:31

Дякую, буду пробувати ваш варіант
Аватара пользователя
KitanoZ
Участник
 
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 20 ноя 2023 13:13
ICQ: 0
Велосипед: electra

Объявления

Re: Продукты питания

Сообщение GalDyakunchak » 05 дек 2023 20:59

Карантин дійсно змусив багатьох з нас переглянути свої звички. Я теж стала замовляти продукти, але, звісно, також ходжу в супермаркет. Якщо раніше це було винятком, то зараз - нормою."
GalDyakunchak
Новичок
 
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 30 окт 2023 20:39
ICQ: 0
Велосипед: обычный

Объявления

Re: Продукты питания

Сообщение Bika » 04 фев 2024 21:41

А я м'ясо люблю та їм його часто. Але ж до таких страв варто ще підібрати хороший напій алкогольний https://abkdnipro.com/product-category/alcoholic-drink/ , погодьтеся. Це може бути вино, настоянка, та навіть чарочка горілки. У виробника АБК Дніпро все дуже хорошої якості та за доступними цінами.
Аватара пользователя
Bika
Активный участник
 
Сообщения: 34
Зарегистрирован: 04 дек 2023 10:58
ICQ: 0
Велосипед: горный ATB

Объявления

Re: Продукты питания

Сообщение MashaK » 29 фев 2024 15:08

Для мене служба доставки продуктів - це справжня знахідка! Через щільний робочий графік, часу на походи до магазину взагалі немає. Я користуюся послугами компанії Фоззі. Стабільно 2 рази на тиждень замовляю тут продукти: м'ясо https://fozzyshop.ua/300324-krolchatina, овочі, солодощі та інше. Кому актуально, дуже раджу цю службу!
MashaK
Новичок
 
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 23 янв 2024 11:20
ICQ: 0
Велосипед: Україна

Объявления

Re: Продукты питания

Сообщение Feiqa » 06 апр 2024 10:08

Меня интересует поставщик продуктов питания для кафе.
Аватара пользователя
Feiqa
Участник
 
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 18 янв 2024 21:49
Город: Dnepr
ICQ: 0
Велосипед: Cemper

Объявления

Re: Продукты питания

Сообщение VelikKovelik » 06 апр 2024 10:24

Один из самых топовых поставщиков для бизнеса в Украине - это компания Мантинга, можно с ними договариваться о закупке продуктов питания оптом. Смотрите, вот каталог продуктов mantinga.org/ru/catalog/99-rollini/ можете перебрать для себя самые подходящие варианты и заказать с доставкой. Цены низкие, качество продуктов на высоте. Я вам гарантирую, что вы будете довольны сотрудничеством с Мантинга.
Аватара пользователя
VelikKovelik
Новичок
 
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 18 янв 2024 22:14
ICQ: 0
Велосипед: Cemper

Объявления

Пред.


  • Объявления

Вернуться в форум обо всем и ни о чем :-)

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7